================================================================================================
Доброго вечора !
Враження з приводу проходження курсу "Безпроводові мережі та технології" тільки позитивне! Практичні роботи були в міру складними і в свою чергу цікавими. Я вважаю, що отримані знання є дуже важливими для студентів, які вивчають телекомунікації.
На превеликий жаль, всі заняття пройшли в режимі онлайн, такі обставини, хотілось би вже зустрітись у рідному 30 корпусі!
Дякую Вам за знання!
З повагою,
Євгеній Тимофеєв
староста групи ТС-81
================================================================================================
Відгук на рахунок дисципліни «Безпровідні мережі та технології» Життя в ХХІ столітті тяжко уявити без сфери телекомунікацій. Так як це – базис, який забезпечує безперервний обмін інформацією. Завдяки цьому працює не тільки телефонний зв’язок чи Інтернет, але і повністю соціальна, виробнича та інші інфраструктури. На телекомунікація тримається все. А ми, в свою чергу, намагаємося стати спеціалістами у цій сфері. Якщо раніше інформацію можна було передати лише птахом чи листом, то на даний момент існує безліч способів. Безпровідні інфокомунікаційні системи поповнюють свій багаж практично щоденно. Вони зручні у використанні, є максимально продуктивними, багатофункціональними та з роками малогабаритнішими. У цьому семестрі я вивчала дисципліну «Безпровідні мережі і технології». На перший погляд здавалося, що все занадто складно. Тим паче, великим мінусом не тільки у плані навчання, але і життя в цілому, став початок війни в Україні. Можливо, сидячи в корпусі, та бачачи викладача віч-на-віч, матеріал сприймався би більш легко. Але ми знайшли вихід, за допомогою дзвінків та обговорення вже зроблених робіт. Саме таких підхід до роботи дав мені змогу більш глибоко сягнути в матеріал та зрозуміти: у чому все ж таки сенс.
Кожен викладач, як та перша вчителька в початковій школі, котра вчить тебе математиці, застосовуючи особистий підхід. Так відбулося і у нас. Навіть війна, знаходження в різних містах чи країнах, не зруйнувало нашу жагу до навчання. За що окреме дякую чіткому складу лекцій, конкретному описанню практик та лабораторних робіт, та, звісно, викладачам, які знаходили для нас час навіть вночі.
По результатам вивчення дисципліни я змогла визначитись, у якому ж напрямку телекомунікацій хочу продовжити свій шлях. І це Інтернет речей.Ланка майбутнього. Я впевнена, що через декілька років практично всі електронні пристрої буду мати цю технологію. І я докладу до цього зусиль. Тепер ми, майбутні бакалаври спеціальності «Телекомунікації та радіотехніка», можемо сміло сказати: розвиток телекомунікацій буде йти все вверх та вверх, так як ми, стовідсотково, будемо лише вдосконалювати
інформаційні технології. І особисто хочу висловити подяку Наритнику Теодору Миколайовичу, за високу кваліфікацію та розуміння. Сподіваюся, що ще зустрінемося з Вами, вивчаючи інші дисципліни на магістратурі або ж, наприклад, пишучи наукову роботу.
З найкращими побажаннями,
Жара Карина
================================================================================================