Новини інфотелекомунікацій

Новини інфотелекому

32. Кабінет Міністрів України затвердив Положення про Єдиний державний портал цифрової освіти «Дія. Цифрова освіта»

Це рішення повинно поліпшити доступ фізичних і юридичних осіб до цифрової освіти та навчання цифрової грамотності, реалізувати право кожного на освіту, її доступність шляхом навчання дистанційно через інтернет та розвиток цифрових компетентностей. Основі завдання порталу «Дія.Цифрова освіта»:

надання можливості доступу до освітніх матеріалів

забезпечення цифрової грамотності людей усіх вікових категорій

забезпечення проведення тестування, зокрема тестування рівня цифрової грамотності (Цифрограм)

забезпечення отримання електронних документів, що підтверджують проходження навчання

формування індивідуального переліку освітніх матеріалів

відображення новин та результатів досліджень у сфері освіти

поширення ідей цифровізації, доведення інформації щодо новітніх цифрових технологій

надання інформації про підприємства, установи, організації, які можуть надати доступ до цифрової освіти (центрів цифрової освіти)

використання методів і механізмів для покращення результатів навчання

захист даних (у тому числі персональних), що розміщуються на вебпорталі цифрової освіти, від несанкціонованого доступу, знищення, модифікації

10.03, 14.05 (Див.: https://itc.ua/)

Новини інфотелекому

31. Китай розглядає діапазон 700 МГц для прискорення 5G в сільській місцевості

Китай почав вивчати, як ще більше розширити діапазон 700 МГц, щоб скоротити розрив у 5G. На даний час 700 МГц належить гравцеві на ринку мобільного зв'язку, у січні він підписав з China Mobile договір про спільне національному розгортанні 5G і спільне використання мережі. Показово, що хід розгортання базових станцій 5G в Китаї оновлюється майже щотижня - зараз MIIT налічує 718 тисяч осіб. Успіх проекту China Unicom-China Telecom щодо спільного використання мереж 5G і явний намір уряду поширити цифрову економіку на сільську місцевість, передбачається, що спільне розгортання 700 МГц в сільській місцевості не виключено.

9.03, 13.05 (Див.: https://www.lightreading.com/)

Новини інфотелекому

30. Як впровадити Інтернет речей в ІТ?

Сучасне управління, яке складається з переносу методів та інструментів управління з мобільних пристроїв на фіксовані, також можна застосувати до IoT. Сучасне управління здатне управляти корпоративними кінцевими точками так само, як і світом Інтернету речей. Тільки воно може задовольнити потребу в раціоналізації інструментів і витрат за допомогою єдиної платформи. Світи ІТ та Інтернету речей будуть зближатися, і це перший з двох світів, в якому, на наш погляд, є рішення для досягнення цієї конвергенції.

3.03, 12.05 (Див.: https://www.journaldunet.com/)

Новини інфотелекому

29. Індія запустить 5G у другій половині року

Як повідомили в Міністерстві зв'язку, електроніки та інформаційних технологій Індії, спочатку 5G буде розгорнута локально, в окремих областях, «де попит виправдовує капіталовкладення».

Мережа п'ятого покоління планують впроваджувати на основі технологій 4G, однаково поширюючи обидві технології на початкових етапах. Передбачається, що мережа 5G буде мати у своєму розпорядженні різні додатки на базі розширеного мобільного широкосмугового зв'язку. Спочатку вона буде впроваджена в великих містах для задоволення потреб охорони здоров'я, освіти та громадської безпеки.

3.03, 11.05 (Див.: https://mediasat.info/)

Новини інфотелекому

28. У Китаї вже більше 1 мільярда інтернет-користувачів

Повідомляється, що рівень проникнення інтернету в Китаї досяг 70,4%. Особливо, зростання проникнення помітний в сільській місцевості - з минулого року цей показник піднявся до позначки 55,9%. Всього інтернетом користується понад 1 млрд китайців. При цьому виходять в мережу з мобільних телефонів 1,59 млрд жителів Китаю, а широкосмуговий доступ мають 483,55 млн громадян.

2.03, 8.05 (Див.: https://mediasat.info/)

Новини інфотелекому

27. «Курс на Розумне місто!»

Високопродуктивна цифрова інфраструктура тепер є жорстким фактором розташування, коли створюються нові компанії, що конкурують з іншими муніципалітетами. Професор Ріно (голова комітету ХДС з оцифровування) бачить великий потенціал в запланованому налагодженні взаємодії між учасниками бізнесу, науки та адміністрації: «З запланованим акцентом на інтелектуальні мережеві системи, які спрощують повсякденне життя, такі як зчитування показань лічильників води і тепла, віддалено або за допомогою цифрового управління. Завдяки технології LoRaWAN переваги оцифровки також стають відчутними для громадян. Це ще більше збільшить визнання цифрових технологій».

2.03, 7.05 (Див.: https://www.frankfurt-live.com/

Новини інфотелекому

26. Мінцифри анонсувало впровадження мережі 5G в цьому році

Мінцифри поспішає запустити 5G вже в цьому році. Про це заявляє міністр Михайло Федоров у програмі "На колесах" депутата Олексія Гончаренко. План передбачає в грудні 2021 року: "Забезпечити надання суб'єктам ринку телекомунікацій на конкурентних засадах відповідно до закону права на користування радіочастотним ресурсом України з використанням радіотехнології п'ятого покоління шляхом проведення конкурсу або тендера, переможцями якого будуть визначатися учасники, які виконали всі умови і запропонували найвищу ціну за відповідну смугу".

2.03, 6.05 (Див.: https://internetua.com/

Новини інфотелекому

25. Дослідження: ринок страхування Інтернету речей зросте в середньому на 40% до 2026 року

Страхування - один з найбільш швидкозростаючих секторів глобального ринку Інтернету речей. Згідно Forbes, IoT може принести користь страховим компаніям, знизивши вартість процесу розгляду претензій на 30%, тоді як пристрої з підтримкою IoT можуть знизити страхові внески на 25%. Впровадження IoT також допоможе підвищити ефективність систем, поліпшити механізми захисту і зменшити кількість претензій, що призведе до економічної ефективності. Кількість пристроїв, що використовуються одним клієнтом, значно збільшилася, що означає більш високу прийнятність в екосистемі. Щоб розширити свої пропозиції IoT, страховикам необхідно буде розгорнути такі технології, як штучний інтелект, машинне навчання, роботизована автоматизація процесів, доповнена реальність, телематика, соціальні мережі і дрони.

1.03, 5.05 (Див.: https://internetua.com/)