Корпоративне навчання

Одним з найбільш динамічних секторів світової економіки є ринок телекомунікацій. Тут нові технології з’являються і зникають так швидко, що за ними важко встежити. Тому оцінити ступінь їх ефективності та доцільності практичного використання може тільки фахівець, який постійно відслідковує тенденції розвитку і зміни в галузі телекомунікацій.

Корпоративне навчання передбачає розширення професійних знань і вмінь спеціалістів в рамках однієї організації для забезпечення ефективного виконання її стратегічних завдань. Все більше роботодавців усвідомлюють необхідність підвищення професійного рівня та майстерності своїх працівників. Як правило, це необхідна умова кар’єрного росту співробітників.

Центр ТІС надає професійні освітні послуги за програмами підвищення кваліфікації для забезпечення корпоративного навчання працівників підприємств, бізнес-організацій, компаній та приватних осіб. Програми навчання розробляються з урахуванням потреб підприємств та використанням багатогранних освітніх можливостей Інституту телекомунікаційних систем ТУУ „КПІ” ім. Ігоря Сікорського. До навчального процесу залучаються як професори, доценти і викладачі Інституту, так і висококваліфіковані фахівці з практичним досвідом роботи.

По закінченні навчання слухачі отримують свідоцтво про підвищення кваліфікації державного зразка.

Центр запрошує слухачів на навчання за такими програмами підвищення кваліфікації:

Програма «Програмно-конфігуровані мережі SDN»

Мета курсу:

Вивчення принципів побудови програмно-конфігурованих мереж SDN на базі програмних продуктів з відкритим вихідним кодом, протоколів OpenFlow, OF-Config, основних елементів мережі OpenFlow – комутаторів, OpenFlow – контролерів, знайомство з обладнанням відомих виробників і програмною реалізацією елементів мережі.

Основні завдання:

- проаналізувати напрямки розвитку телекомунікаційних технологій сучасних мереж;

- визначити місце і роль різноманітних технологій в архітектурі SDN;

- оцінити можливі шляхи інтеграції мереж різних технологій в архітектурі SDN;

- отримати навички побудови елементів мережі SDN з використанням мережевого емулятора Mininet.

Категорії слухачів:

Курс призначений для керівників, менеджерів та інженерів структурних підрозділів, які відповідають за розвиток телекомунікаційних мереж, а також аспірантів та студентів старших курсів, діяльність яких пов’язана з розробкою методів підвищенням ефективності функціонування мереж на базі сучасних технології.

Програма „Побудова мереж наступного покоління з використанням концепцій NGN та IMS”

Мета курсу:

Вивчення принципів побудови мереж наступного покоління на основі новітніх технологій, роль і місце Softswitch, концепції IMS, SS7 та протоколів SIP, Н-323, MGCP, MEGACO, SIGTRAN, LDP, RSVP знайомство з обладнанням відомих виробників і програмною реалізацією елементів мережі.

Основні завдання:

- визначити місце і роль різноманітних технологій в архітектурі мереж наступного покоління;

- оцінити можливі шляхи інтеграції мереж, які використовують різні технології;

- проаналізувати напрямки конвергенції мобільних і стаціонарних мереж;

- отримати навички побудови елементів мережі NGN з використанням програмного комутатора Softswitch та обладнання компанії Cisco.

Категорії слухачів:

Програма „Принципи побудови і конфігурування телекомунікаційних мереж на основі технологій ІР/MPLS”

Мета курсу:

Вивчити принципи побудови IP-мереж з використанням технології MPLS та одержати практичні навички в конфігуруванні маршрутизаторів при налаштуванні режиму комутації по міткам-MPLS.

Основні завдання:

- засвоїти принципи побудови мереж на основі використання технології високошвидкісної комутації пакетів MPLS;

- вивчити основні протоколи технології MPLS-LDP, LDP-TE, RSVP-ТЕ;

- ознайомитися з командами конфігурування що використовуються в операційній системі IOS;

- отримати навички конфігурування мереж на основі використання технології MPLS.

Категорії слухачів:

Курс призначений для менеджерів та інженерів структурних підрозділів, які відповідають за розвиток транспортних мереж, а також аспірантам та студентам старших курсів, діяльність яких пов’язана з розробкою методів підвищенням ефективності функціонування мереж на базі технології IP/MPLS.

Вимоги до рівня підготовки слухача:

Знання загальних принципів побудови телекомунікаційних мереж. Навички роботи на комп’ютері.

Програма „Принципи побудови та методи реалізації мереж IP-телефонії”

Мета курсу:

Вивчити принципи побудови мереж IP-телефонії на базі протоколів Н-323, SIP, MGCP, MEGACO/H-248.

Основні завдання:

- засвоїти принципи побудови мереж з комутацією пакетів для передачі мови і відеоінформації;

- вивчити основні схеми передачі мови на підставі протоколів IP-телефонії та схеми сумісної роботи телефонних мереж загального користування (ТМЗК) і мереж IP-телефонії;

- отримати практичні навички побудови мереж IP-телефонії з використанням програмних комутаторів Softswitch в мережах IP-телефонії та ТМЗК.

Категорії слухачів:

Курс призначений для менеджерів та інженерів структурних підрозділів, які відповідають за розвиток та інтеграцію транспортних мереж, а також аспірантам та студентам старших курсів, діяльність яких пов’язана з розробкою методів підвищенням ефективності функціонування сучасних конвергентних мереж.

Вимоги до рівня підготовки слухача: