МНТК "ПТ" та "ПРІТС"

        Конференція проводиться щороку починаючи з 2007** в кінці квітня, згідно Плану проведення наукових та науково-технічних заходів КПІ ім. Ігоря Сікорського, на базі НН Інституту телекомунікаційних систем та НДІ телекомунікацій КПІ ім. Ігоря Сікорського за адресою: пров. Індустріальний буд. 2, корп. 30, м. Київ, Україна, 03056.

       На базі Міжнародної Науково-технічної Конференції "Перспективи телекомунікацій" щороку починаючи з 2009, проводиться Міжнародна науково-технічна конференція студентів та аспірантів «Перспективи розвитку інформаційно-телекомунікаційних технологій та систем» (ПРІТС),  як окрема секція.

Конференція розташована на організаційній платформі Open Conference Systems (OCS) (http://conferences.uran.ua) - НАУКОВІ КОНФЕРЕНЦІЇ УКРАЇНИ.

Для участі в конференції необхідна електронна реєстрація як читача або автора та подання матеріалів доповіді на організаційній платформі Open Conference Systems .

 

Відео-записи МНТК "ПЕРСПЕКТИВИ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙ" та ПРІТС
розміщено з 2020 року на youtube-каналі конференції .

YouTube-канал МНТК "ПЕРСПЕКТИВИ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙ" та ПРІТС

 

Електронний збірник матеріалів МНТК «ПЕРСПЕКТИВИ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙ» (https://conferenc-journal.its.kpi.ua/) - щорічне видання, що видається on-line на єдиній видавницько-технічній платформі Open Journal Systems (OJS) (http://journals.uran.ua) - НАУКОВА ПЕРІОДИКА УКРАЇНИ. Кожна стаття має  на  OJS  платформі  свою URL-адресу .

З 2019 році видання "Збірник матеріалів Міжнародної науково-технічної конференції "ПЕРСПЕКТИВИ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙ" / ("MODERN CHALLENGES IN TELECOMMUNICATIONS") Наукова періодика України 3внесено у світову базу даних періодичних видань під постійними номерами:ISSN znak

Електронний збірник ISSN online 2664-3057

Друкований збірник ISSN print 2663-502X 

ВСЕ сборники ПТ

Збірник включено до баз даних: Наукова періодика України URAN (OJS), Електронного архіву наукових матеріалів ELA KPI. Видання індексується міжнародною наукометричною базою Google Scholar.

Видання "Наукової періодики України" повноцінно представляються у всесвітньому федеративному бібліотечному каталозі WorldCat, в каталогах наукових бібліотек, на пошукових платформах Google Scholar, Bielefeld Academic Search Engine (BASE), OpenAIRE та ін.

* Назва МНТК до 2019 року "ПРОБЛЕМИ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙ".

** Інформацію про всі минулі конференції  дивитись за ПОСИЛАННЯМ.

Контакти   оргкомітету МНТК ПТ та ПРІТС                       

E-mail: conf@its.kpi.ua

 

Для отримання більш детальної інформації:

Telegram чат - t.me/MNTK_PT