Про НН ІТС

Навчально-науковий інститут телекомунікаційних систем

Навчально-науковий інститут телекомунікаційних систем​ як структурний підрозділ КПІ iм. Ігоря Ciкорського було створено за наказом ректора у лютому 2002 року. Його творення стало цілком закономірним результатом становлення й розвитку кафедри засобів телекомунікацій , історія якої розпочалася ​у травні 1993 року у складі факультету авіаційних і космічних систем. Створення кафедри було відгуком на гостру потребу держави у спеціалістах розробниках для телекомунікаційної галузі. Саме тоді вперше в Україні й розпочалася підготовка розробників телекомунікаційних пристроїв систем та мереж за спеціальністю, яка на той час мала назву  “Проектування телекомунікаційних систем та мереж” за напрямом “Електронні апарати”, а згодом перейменована  на “Технології та засоби телекомунікацій”. Ініціатором її створення та керівником став професор, академік НАН України М.Ю.Ільченко.​

Детальніше про ІТС можна дізнатися у книзі "ІТС - поступ до майбутнього"

 

Звернення директора Інституту

Дорогі друзі !

Щиро бажаю Вам доброго здоров'я, натхнення та успіхів у роботі і навчанні, щастя та достатку. На нашому сайті Ви маєте можливість отримати повну інформацію про Інститут телекомунікаційних систем, про його кафедри та науковий підрозділ – НДІ телекомунікацій.

Сьогодні від стану телекомунікаційних мереж держави значною мірою залежать темпи її економічного розвитку. Без сучасних засобів зв'язку, новітніх телекомунікаційних та інформаційних технологій неможливо уявити ні сучасного виробництва, ні ефективного управління, ні конкурентоспроможного бізнесу. За останні роки Україна наблизилась до європейського рівня розвитку телекомунікацій. Все більше впроваджуються в нашій країні такі види зв'язку, як стільниковий та супутниковий. У мережах зв'язку загального користування впроваджується сучасне цифрове обладнання. Створюються комп'ютерні та інформаційні мережі різного масштабу та призначення.

Фахівців, які можуть створювати та експлуатувати сучасні інф​​окомунікаційні системи та мережі, проводити наукові дослідження з розробки новітніх технологій має на меті готувати наш навчально-науковий комплекс телекомунікацій як базовий підрозділ дослідницького університету – Національного технічного університету «Київський політехнічний інститут».

У нашому Інституті ви зможете отримати фундаментальні знання та здобути вищу освіту в галузі інформаційно-телекомунікаційних технологій.

Творчий потенціал нашого педагогічного та наукового колективу, матеріально-технічна та лабораторна база, широкі контакти з підприємствами та компаніями телекомунікаційного профілю, науково-дослідними установами Національної академії наук ​України, зв'язки з науковими та навчальними закладами інших країн дають можливість на сучасному рівні проводити підготовку спеціалістів різних рівнів кваліфікації: бакалаврів, спеціалістів, магістрів, кандидатів і докторів наук, виконувати наукові дослідження.
 
Запрошуємо всіх бажаючих до співпраці та навчання!

Директор інституту, академік Національної академії наук України, доктор технічних наук, лауреат Державних премій в галузі науки і техніки, заслужений діяч науки і техніки України професор Ільченко Михайло Юхимович

===================================================================================================