КОМПАНІЯ «ХУАВЕЙ УКРАЇНА» ВРУЧИЛА ДИПЛОМИ СТУДЕНТАМ ЗВО, ЯКІ ПРОЙШЛИ НАВЧАННЯ ЗА ПРОГРАМОЮ ДУАЛЬНОЇ ОСВІТИ

Submitted byGleb Avdeyenko onсб, 11/05/2024 - 16:13

24 квітня 2024 року компанія «Хуавей Україна» підбила підсумки своєї третьої програми дуальної освіти для студентів технічних університетів. Цього року до проєкту, в якому вже брали участь Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» (КПІ) та Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій (ДУІКТ), долучився Національний авіаційний університет (НАУ). Шістнадцятеро студентів трьох провідних українських ВНЗ отримали дипломи, а троє з них були нагороджені відзнаками за найвищі бали за результатами підсумкового оцінювання.

Навчально-науковий інститут телекомунікаційних систем був представлений 5ма студентами: Сподинець АртемКоба Артем, Павляшик Юлія, Костюк Володимир, Шелест Єгор.

Huawei_1Huawei_2

Huawei_3Huawei_4

Протягом трьох місяців учасники програми дуальної освіти вивчали основи роботи із сучасним телекомунікаційним обладнанням Huawei. За цей час вони здобули знання за трьома напрямами: радіопланування мереж мобільного зв’язку, бездротові технології та дата-центри. Наприкінці програми студенти склали фінальний іспит і отримали оцінки, які підтверджують нові навички в сфері інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ).

«Цей рік став третім поспіль для нашої програми дуальної освіти, і ми знову зібрали групу студентів, які прагнуть розвиватися та вдосконалюватися, та успішно провели навчання. Віримо, що наша програма з кожним роком розширюватиметься ще більше, а українська телекомунікаційна галузь отримуватиме нових перспективних фахівців. Дякуємо представникам університетів за те, що підтримали нашу ініціативу й довірили нам найкращих студентів. І звичайно, ми завжди раді бачити випускників програми спочатку на стажуванні, а потім і на роботі в нашій компанії», — прокоментував Тоні Цао, виконувач обов’язків генерального директора компанії «Хуавей Україна».

Формат дуальної освіти передбачає поєднання теоретичних і практичних занять, під час яких студенти опановують нові навички на прикладі конкретних робочих завдань. Перевагами такої форми навчання є інформування студентів про сучасні тренди галузі, обмін ідеями та спілкування з експертами технологічної сфери, вивчення принципів роботи мобільних технологій. Критеріями відбору студентів до програми дуальної освіти є високий рівень володіння англійською мовою, бажання навчатися й працювати у сфері ІКТ та технічні знання.

«Хочу відмітити наполегливість наших студентів, які попри складні обставини прагнуть до успішного професійного майбутнього. Цінуючи зусилля молодих фахівців, ми нагороджуємо їх сертифікатами з проходження програми, які нададуть ваги будь-якому резюме під час пошуку роботи. А ми зі свого боку продовжуватимемо підтримувати талановиту українську молодь наступними освітніми проєктами», — наголосив Володимир Білавка, заступник директора з питань персоналу компанії «Хуавей Україна».

За результатами цьогорічної програми «Хуавей Україна» запропонувала двом найкращим випускникам пройти стажування. У планах компанії розширювати програму дуальної освіти і надалі, допомагаючи талановитій молоді робити перші кар’єрні кроки і сприяти розвитку української ІКТ-галузі.