Участь у наукових виставках

Співробітники НДІ телекомунікацій сумісно з науковцями та студентами НН ІТС, беруть участь у вітчизняних та закордонних виставках.

У 2021 році:
Науковцями НН ІТС у 2021 році ВЗЯТО УЧАСТЬ у 2 національних виставках (2 експонати, 1 нагорода) і у 1 міжнародній виставці за кордоном (1 експонат).

На 2 вітчизняних виставках інститутом у 2021 році представлено
2 експонати:

- На постійній вітчизняній виставці Національного антарктичного наукового центру Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації України; Назва експонату – «Національний Центр Антарктичних даних»; Автори - Глоба Л.С., Новогрудська Р.Л., Афанасьева Л.О., Привар О, Наконечний В.

На виставці стартап-проєктів, проривних науково-технічних розробок, включаючи новітні інноваційні розробки в оборонній галузі» Міжнародного оборонного інвестиційного форуму України, які проходили під час Х Фестивалю інноваційних проектів «Sikorsky Challenge 2021:Україна і світ», було виставлено макет та стендову доповідь: «Передавальний та приймальний пристрої терагерцового діапазону для бездротових інфокомунікаційних систем» (кафедра ТК,  керівник: к.т.н., доц. Авдєєнко Г. Л.). проект став фіналістом конкурсу.

На 1 закордонній виставці у 2021 році представлено 1 експонат (стенд):

Продемонстровано на ДЕМО-секції закордонній International Black Sea Conference on Communications and Networking (BlackSeaCom-2021, 24-28 May 2021) стендову доповідь:
Секція WIP: Work in Progress and Demo Papers
Автори: Larysa S. Globa and Nataliia Gvozdetska
Назва: «Experimental analysis of PCPB-2: Comprehensive Energy-Efficient Approach to Distributed Workload Processing in Communication Networks»

У 2020 році.