Настільний теніс: нові здобутки студентів НН ІТС на спартакіаді 2024!

Submitted byGleb Avdeyenko onчт, 17/10/2024 - 00:48
Настольный теннис_ИТС_2024

Завершилися змагання з настільного тенісу на цьогорічній спартакіаді, і наш НН ІТС знову серед лідерів! Команда ІТС виборола почесне друге місце серед понад 20 команд-учасників, гідно представивши наш інститут у фінальній боротьбі🔥

Факультет був представлений двома командами: ІТС та ІТС-2. До фіналу вийшли найсильніші команди – ФЕЛ та ІТС, і після напружених матчів друге місце здобула команда ІТС у складі Пацук Вікторії, Коваленко Любави та Загорулька Іллі. Наші спортсмени продемонстрували неймовірну техніку та командний дух, що допомогло їм пройти нелегкий шлях до фіналу.

Окрема подяка також команді ІТС-2 у складі Хрищенюка Максима та Туровця Сергія, які продемонстрували гарну гру та додали командного духу змаганням.

Вітаємо команду ІТС із відмінним результатом і з нетерпінням чекаємо нових перемог! 🎉

💭 СР НН ІТС у Telegram | Instagram YouTube | TikTok
💬 Зворотний зв'язок: @SR_NN_ITS_bot