Студентське КБ на Спільношколі!

Submitted byGleb Avdeyenko onчт, 25/04/2024 - 00:23

🔸Команда СКБ НН ІТС разом зі Студентською Радою НН ІТС взяла участь у науковому фестивалі "SCIENCE PROBLEM SOLVING CHALLENGE 2024" 19.04.2024!

ННІТС_Спільношкола-1

ННІТС_Спільношкола-2

🔹 Що це за захід? Це одноденна подія, в ході якої школярі різного віку отримували можливість застосувати знання природничих наук, креативне та критичне мислення, навички співпраці та генерування ідей, проєктної роботи та презентації науковій і бізнес-спільноті (с (https://www.instagram.com/p/C4yPopstZxr/)).

🔹 Власне —  день занурення у світ науки, де під час активностей представляли себе декілька факультетів та інститутів КПІ ім. Ігоря Сікорського. Не став виключенням і НН ІТС, який залучав школярів до вивчення передачі даних.

🔸 Познайомили дітей середньої та старшої школи з сучасними технологіями зв'язку і круто спільно провели час. Поспілкувались із нашими колегами та набули багато нових знайомств з потенційними абітурієнтами. Ну і провели маленький турнір зі школярами у Pentago  😍

Продовжимо знайомитись з НН ІТС на офлайн Дні відкритих дверей, ко-хостом якого ми є! До зустрічі 27 квітня у кластері 😉