ВІТАЄМО! 🎉💐
![Таланти КПІ_Мацюк Еліна](/sites/default/files/inline-images/%D0%A2%D0%B0%D0%BB%D0%B0%D0%BD%D1%82%D0%B8%20%D0%9A%D0%9F%D0%86_%D0%9C%D0%B0%D1%86%D1%8E%D0%BA%20%D0%95%D0%BB%D1%96%D0%BD%D0%B0.jpg)
За підсумками щорічного мистецького конкурсу "Таланти КПІ-2023", присвяченого 125-річчю КПІ ім. Ігоря Сікорського визначено переможців. Загалом у конкурсі взяли участь 95 учасників, які представили 494 роботи. На підставі онлайн голосування переможцем було визнано з числа студентів кафедри Телекомунікацій НН ІТС у номінації "Фотографія" - ІІІ місце Мацюк Еліна, 4 курс, гр. ТЗ-91! Бажаємо натхнення та подальших успіхів !
З повагою,
Адміністрація НН ІТС
- Щоб додати коментар, увійдіть