РЕЙТИНГОВІ СПИСКИ ВСТУПНИКІВ ДО НН ІТС

Submitted byGleb Avdeyenko onчт, 18/08/2022 - 16:29

Рейтингові списки вступників на 1й курс НН ІТС (за даними ЄДЕБО)

1. НН Інститут телекомунікаційних систем, 172 Телекомунікації та радіотехніка, Бакалавр, денна форма

2. НН Інститут телекомунікаційних систем, 172 Телекомунікації та радіотехніка, Бакалавр, денна форма (на контракт без НМТ/ЗНО)

3. НН Інститут телекомунікаційних систем, 172 Телекомунікації та радіотехніка, Бакалавр, заочна форма (на контракт без НМТ/ЗНО)

==================================================================================================

Рейтингові списки вступників до магістратури НН ІТС (за даними ЄДЕБО)

1. НН Інститут телекомунікаційних систем, 172 Інженерія інноваційних інформаційно-телекомунікаційних технологій та систем, Магістр (освітньо-наукова програма), денна форма

2. НН Інститут телекомунікаційних систем, 172 Інженерія інноваційних інформаційно-телекомунікаційних технологій та систем, Магістр (освітньо-наукова програма), денна форма (на контракт без фахового іспиту)

3. НН Інститут телекомунікаційних систем, 172 Інженерія та програмування інфокомунікацій, Магістр (освітньо-професійна програма), денна форма

4. НН Інститут телекомунікаційних систем, 172 Інженерія та програмування інфокомунікацій, Магістр (освітньо-професійна програма), денна форма (на контракт без фахового іспиту)

5. НН Інститут телекомунікаційних систем, 172 Інженерія та програмування інфокомунікацій, Магістр (освітньо-професійна програма), заочна форма (на контракт без фахового іспиту)

6. НН Інститут телекомунікаційних систем, 172 Інформаційно-комунікаційні технології, Магістр (освітньо-професійна програма), денна форма

7. НН Інститут телекомунікаційних систем, 172 Інформаційно-комунікаційні технології, Магістр (освітньо-професійна програма), денна форма (на контракт без фахового іспиту)

8. НН Інститут телекомунікаційних систем, 172 Інформаційно-комунікаційні технології, Магістр (освітньо-професійна програма), заочна форма (на контракт без фахового іспиту)

9. НН Інститут телекомунікаційних систем, 172 Системи електронних комунікацій та Інтернету речей, Магістр (освітньо-професійна програма), денна форма

10. НН Інститут телекомунікаційних систем, 172 Системи електронних комунікацій та Інтернету речей, Магістр (освітньо-професійна програма), денна форма (на контракт без фахового іспиту)

11. НН Інститут телекомунікаційних систем, 172 Системи електронних комунікацій та Інтернету речей, Магістр (освітньо-професійна програма), заочна форма (на контракт без фахового іспиту)