Інформація за результатами проведеної 21.03.2022 спільної наради директорату та оперативного штабу із забезречення житедіяльності НН ІТС

Submitted byGleb Avdeyenko onср, 23/03/2022 - 16:40

1. Навчальний процес.

Ректоратом університету прийнято рішення про відновлення освітнього процесу в КПІ ім. Ігоря Сікорського з 01 квітня 2022 року у дистанційному форматі. Було проведено опитування викладацького складу та студентів КПІ ім Ігоря Сікорського. Результати опитування показали, що 95% викладачів мають можливість приступити до навчального процесу, зокрема з 56 викладачів НН ІТС, 55 викладачів готові відновити навчальний процес з 01.04.2022р. Опитування серед студентського складу показало, що станом на 20.03.2022р. 76% здобувачів бакалаврського рівня підготовки готові долучитися до проведення навчання. У випадку неможливості студента приймати участь у навчальному процесі, він має можливість оформити академічну відпустку. Також, розглядається можливість проведення навчання для студентів за індивідуальним графіком. Студентам 4 курсу (випускового курсу бакалаврату) можна буде замінити випускну роботу на комплексний іспит. Результати опитування серед здобувачів магістерської рівня підготовки свідчать, що станом на 20.03.2022р. 36% студентів готові до завершення навчання, 40% - не в змозі підготувати випускові роботи (серед основних причин - не завершені дослідження, відсутність публікацій за дослідженнями). Для студентів, що не можуть вчасно завершити магістерську дисертацію є можливість взятти академічну відпустки. Серед навчально допоміжного персоналу НН ІТС 50% працівників готові приступити до роботи дистанційно чи гнучко, 50% - на простої.
Рекомендації викладачам кафедр НН ІТС щодо відновлення навчального процесу в умовах режиму воєнного стану маємо напряцювати методичною радою НН ІТС (В.В. Правило) до кінця тижня з урахуванням відповідних вимог нормативних документів Міністерства та ректорату університету.

2. Наукова діяльність.

В НН ІТС здійснюється підготовка до проведення міжнародної науково-технічної конференції "Перспективи Телекомунікацій-2022". Конференцію буде проведено у дистанційному режимі з 10 квітня 2022р. по 15 квітня 2022р. Прийом матеріалів для участі у конференції триває до 31 березня 2022р. Станом на 20 березня 2022р. до орг. комітету надійшло 20 тез, з яких 17 - прийнято, 3 - в процесі рецензування. На поточний момент для участі у конференції зареєстровано 35 осіб (автори тез, співавтори, гості конференції), серед яких вчені зі Швейцарії, дослідники з Житомира та Харкова.  Інформацію про конференцію розміщено на сайті НН ІТС та на сторінках наукових соціальних мереж. Конференція відбудеться онлайн, матеріали конференції також будуть опубліковані онлайн.  Маємо активізувати участь наших викладачів, науковців, аспірантів та студентів до подачі пропозицій на конференцію.  Необхідно продумати організаційні дії пов'язані з процесом проведення конференції (враховуючи можливе нестабільне інтернет з'єднання, неможливість учасників підкючитися до ефіру та інше).