Переможці конкурсу "Молодий викладач-дослідник 2021 року"

Submitted byGleb Avdeyenko onср, 16/02/2022 - 20:47
Молодий викладач-дослідник

Рішенням Вченої ради Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» від 14  лютого 2022 р.,протоколом №  3 затвердили 35 переможців конкурсу КПІ ім. Ігоря Сікорського в номінації “Молодий викладач-дослідник–2021”, серед яких є два науково-педагогічних працівники НН ІТС КПІ ім. Ігоря Сікорського від кафедри інформаційно-комунікаційних технологій та систем:

1. Мошинська Аліна Валентинівна
      2. Новогрудська Ріна Леонідівна

Дякуємо вам за той вклад, який ви вносите в розвиток та процвітання нашого інституту, за ваші успіхи в науці та педагогічній діяльності. Ваша багатогранність є невичерпним джерелом натхнення.

Нехай кожен ваш день буде сповненим креативними та унікальними ідеями  великими відкриттями та досягненнями !