Вітаємо зі святом Міжнародного Дня жінок і дівчат у науці !!!

Submitted byGleb Avdeyenko onпт, 11/02/2022 - 16:49

Міжнародний День жінок і дівчат в науці

11 лютого - Міжнародний День жінок і дівчат у науці. Це не не просто свято, а привід згадати всіх жінок науковиць та дати поштовх молодим талантам проявити себе задля нових відкриттів. Вітаємо викладачів-науковиць та студенток-науковиць навчальнго-наукового інституту телекомунікаційних систем із цим днем!
     У Міжнародний день жінок і дівчат в науці Юлія Сергіївна Ямненко та Марія Анатоліївна Скулиш – прекрасні керівниці журі відділення технічних наук Київської МАН на ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту, професорки, стали гостями ранкового шоу PravdaTut live телеканалу Правда Тут в сюжеті, що був присвячений цьому святу ?‍♀️?
    Вони розповіли, яке задоволення приносить їм заняття наукою і підкреслили важливу роль КМАН, де молодь має можливість отримати перший власний досвід наукових досліджень, знайти те, що зацікавить і може стати справою всього життя, познайомитись з педагогами, які надихають своїм прикладом, та повірити в себе. За останні роки кількість юних дослідниць у сфері технічних і комп’ютерних наук зросла більш як на 15%. Така динаміка згодом обов’язково виведе Україну в ТОП-10 світового рейтингу за кількістю жінок в науці!
      Ямненко Юлія Сергіївна – голова журі секції Електроніка та приладобудування відділення технічних наук Київської МАН, завідувач кафедри Електронних пристроїв та систем Факультету електроніки Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», доктор технічних наук, професор.
    Скулиш Марія Анатоліївна – голова журі секції Інформаційно-телекомунікаційних систем та технологій відділення технічних наук Київської МАН, професор кафедри Інформаційно-комунікаційних технологій та систем Навчально-наукового інституту телекомунікаційних систем Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», доктор технічних наук, старший науковий співробітник.