До уваги вступників до аспірантури!

Submitted byGleb Avdeyenko onпн, 17/07/2023 - 18:22

Проведення вступних випробувань до аспірантури планується  в очній формі відповідно розкладу вступних іспитів, який розміщено на сайті відділу аспірантури та докторантури у розділі АСПІРАНТУРА-Вступні іспити.

Звертаємо вашу увагу, що додаткове вступне випробування до аспірантури складають особи, які мають диплом про вищу освіту з іншої галузі знань, ніж та, з якої вступають до аспірантури.

Програми вступних випробувань до аспірантури зі спеціальностей розміщено на сайтах відповідних інститутів/факультетів.

Програма вступних випробувань до аспірантури з іноземної мови  розміщено на сайті факультету лінгвістики за посиланням

Для вступників, які мають відповідні сертифікати про рівень володіння іноземної мови, у першому розділі програми розміщено повну детальну інформацію про вищезгадані сертифікати.

Вступні іспити з іноземних мов відбудуться у період з 28 серпня по 01 вересня відповідно розкладу, який буде розміщено на сайті після 16.08.2023.

Особам, які мають сертифікати про певний рівень володіння іноземної мови (інформація зазначена на сайті у розділі АСПІРАНТУРА- Вступ до аспірантури), необхідно  взяти з собою на іспит з іноземної мови згаданий сертифікат.

З повагою,

відділ аспірантури та докторантури КПІ ім. Ігоря Сікорського