Вступай до НН ІТС КПІ ім. Ігоря Сікорського!

Submitted byGleb Avdeyenko onнд, 28/07/2024 - 13:48
Постер_Вступай до НН ІТС !

🌟 Спеціальність 172: Електронні комунікації та радіотехніка

🔹 Денна та заочна форми навчання

🔹 Освітні програми:

Інженерія та програмування інфокомунікацій

Інформаційно-комунікаційні технології

Системи електронних комунікацій та Інтернету речей

👉Чому саме НН ІТС КПІ ім. Ігоря Сікорського ?

📌Ми пропонуємо 162 бюджетних місця за спеціальністю, що є найбільшою кількістю по всій країні. Це означає більше можливостей  отримати якісну освіту без фінансових затрат💰. Маєш 130 балів і вище - тоді в тебе є ВЕЛИКИЙ ШАНС вступити для навчання на БЮДЖЕТ !💯.

Сучасні освітні програми з можливістю їх вибору після першого курсу.

Освітні програми розроблені з працедавцями: актуальність та конкурентоспроможність отриманих знань.

Практичні навички: поєднання теорії та практики для легкого старту в професії,

Досвідчені викладачі від провідних ІТ та телеком-компаній: Samsung Electronics, Infopúlse, EPAM Systems, Netcracker technology, Huawei та ін.

Різноманітність вибіркових дисциплін, з 2024 року пропонується нова дисципліна від компанії Lifecell "Планування та оптимізація мереж мобільного зв’язку"

Сучасні лабораторії:  технічне обладнання лабораторій стейкхолдерів

Кар'єрні перспективи: високий попит на випускників як в Україні, так і за кордоном.

Участь в міжнародних програмах обміну: більше 60 університетів (партнерів по всьому світу, партнерська програма з університетом прикладних наук Анхальт.

Можливості для досліджень: участь у науково-дослідних проєктах, наукових та інженерних гуртках.

🎉 Студентське життя та потужна студрада: насичене дозвілля, спортивні змагання, культурні події.

👥 Спілкування та дружба: станьте частиною великої студентської родини, знайдіть нових друзів та однодумців.

📅 Не пропусти свій шанс - прийом заявок до 18-00 31 липня!

📱Телефон: +38 (068) 356-88-15

️ Email: vk.nnits@lll.kpi.ua

Інстаграм, Tік-ток, Фейсбук

Чат для вступників «ВСТУПНИК ІТС»