ІНСТРУКЦІЯ З ПОСЕЛЕННЯ ДО ГУРТОЖИТКІВ ДЛЯ СТУДЕНТІВ 1 КУРСУ БАКАЛАВРАТУ

Submitted byGleb Avdeyenko onпн, 05/09/2022 - 00:54

 

Контактні особи для вирішення питань з поселення


Поселення 1 курсу буде проведене з 12 по 27 вересня. Номер гуртожитку і дату поселення першокурсників буде закріплено та повідомлено кожному особисто в листі-підтвердженні про зарахування ПІСЛЯ виходу наказу щодо зарахування до університету.

Зміст


Зміст

Порядок поселення

Перелік необхідних документів

Студентам-призовникам та військовозобов’язаним громадянам

Реквізити для оплати


Порядок поселення

 

1. Для пришвидшення поселення рекомендуємо:

 • ВДОМА написати заяву на поселення за встановленим зразком;
 • ВДОМА медичну довідку від сімейного лікаря , в якій ОБОВ’ЯЗКОВО повинні бути відмітка дерматолога та актуальні результати флюорографії (бажано зробленої протягом 2022 календарного року). Якщо ви не зможете пройти медобстеження у вашого сімейного лікаря, ви зможете заключити декларацію з лікарем у м. Києві (наприклад, у Київській міський студентській поліклініці поблизу студмістечка) та отримати необхідну довідку. Поселення до гуртожитку можливе виключно при наявності медичної довідки.
 • Зніматись з реєстрації за попереднім місцем проживання НЕ ПОТРІБНО, не залежно від того будете ви змінювати місце реєстрації чи ні.

2. ОСОБИСТО приїхати до студмістечка КПІ ім. Ігоря Сікорського для поселення ВИКЛЮЧНО У ВКАЗАНУ В ЛИСТІ-ПІДТВЕРДЖЕННІ ДАТУ ДО ВКАЗАНОГО У ЛИСТІ ГУРТОЖИТКУ.

3. Укласти Угоду на проживання в гуртожитку, ознайомитися з «Правилами внутрішнього розпорядку в студентських гуртожитках» та Правила пожежної безпеки.

4. Сплатити проживання в гуртожитку не менше ніж на місяць вперед (тільки після відвідування зав. гуртожитком, реквізити для оплати). Про вартість проживання в гуртожитках студмістечка можете прочитати тут.

5. Отримати перепустку до гуртожитку у завідувача.

ЛИШЕ У ВИПАДКУ ЗМІНИ МІСЦЯ РЕЄСТРАЦІЇ: за бажанням можна зареєструвати місце проживання за адресою гуртожитку студмістечка, для чого необхідно ПІСЛЯ ПОСЕЛЕННЯ у зручний для вас РОБОЧИЙ час звернутися у ЦНАП Солом'янського району (https://www.solor.gov.ua/section/53, Повітрофлотський просп., 41) з наступними документами:

 • Паспорт; або ID картка з додатком 13;
 • Довідка з деканату про навчання;
 • Оригінал угоди на проживання у гуртожитку + копія першої та другої сторінки угоди;
 • Квитанція про сплату держмита.

Паспортисти студмістечка більше не надають послуги реєстрації, але можуть проконсультувати з цих питань. Карта паспортистів студмістечка.

Зміст


Перелік необхідних для поселення документів

 
 • довідка від сімейного лікаря з відміткою дерматолога та актуальні результати флюрографії (бажано протягом 2022 року). Довідки 086У, про щеплення, від гінеколога та інші НЕ ПОТРІБНІ.
Якщо ви плануєте поселятися до гуртожитку, РЕКОМЕНДУЄМО, у зв'язку з епідеміологічною ситуацією в країні, заключити декларацію з сімейним лікарем в м. Києві, наприклад, в Київській міській студентській поліклініці або медичному центрі "Мій Лікар" (10-12 хвилин пішки від студмістечка). Детальніше про медичне обслуговування в КПІ ім. Ігоря Сікорського.
 • паспорт або ID-карта з довідкою про реєстрацію місця проживання (форма 13) (заздалегідь зробіть три копії всіх заповнених сторінок!);
 • ІПН (індивідуальний податковий номер) або РНОКПП (+копія);
 • фото 3 x 4 — 2 шт;

ЛИШЕ У ВИПАДКУ ЗМІНИ МІСЦЯ РЕЄСТРАЦІЇ:

 • Для студентів-призовників або військовозобов'язаних: військово-обліковий документ (приписне свідоцтво або військовий квиток) з відміткою про зняття з військового обліку за попереднім місцем проживання - оригінал і копія
 • Квитанція про сплату держмита.
У ВИПАДКУ ЗМІНИ МІСЦЯ РЕЄСТРАЦІЇ ЗНІМАТИСЬ З РЕЄСТРАЦІЇ у Центрі надання адміністративних послуг за попереднім місцем проживання НЕ ПОТРІБНО.

Зміст


Студентам-призовникам та військовозобов’язаним громадянам

Військовозобов’язаним та призовникам, незалежно від поточного чи майбутнього місця проживання для отримання відтермінування від призову до армії до 19 вересня 2022р. обов'язково заповнити анкету згідно Порядку постановки на військовий облік ДЛЯ СТУДЕНТІВ ПЕРШОГО КУРСУ у 2022 році

 

Якщо ви плануєте змінити місце реєстрації

За бажанням можна зареєструвати місце проживання за адресою гуртожитку студмістечка ПІСЛЯ ПОСЕЛЕННЯ у зручний для вас РОБОЧИЙ час. Процедуру реєстрації дивіться в порядку поселення на початку статті.

Студенти-призовники та військовозобов’язані громадяни повинні ОБОВ'ЯЗКОВО стати на військовий облік в Солом'янському РТЦК та СП (райвійськкоматі) в м. Києві ПЕРЕД зміною місця реєстрації відповідно до Порядку постановки на військовий облік ДЛЯ СТУДЕНТІВ ПЕРШОГО КУРСУ у 2022 році

 

Якщо ви НЕ плануєте змінити місце реєстрації

Звертаємо вашу увагу! Проживання в гуртожитку можливе без реєстрації місця проживання за адресою гуртожитку! У такому разі зніматися з військового обліку (для чоловіків) НЕ ПОТРІБНО! Але потрібно до 19 вересня 2022р. обов'язково заповнити анкету згідно Порядку постановки на військовий облік ДЛЯ СТУДЕНТІВ ПЕРШОГО КУРСУ у 2022 році

Зміст


Реквізити

Реквізити для оплати проживання в гуртожитку

 
Отримувач: Постачальник КПІ ім. Ігоря Сікорського,
Код отримувача (ЄДРПОУ): 02070921
Код банку (МФО): 820172
Номер рахунку: UA048201720313271001202013853
Призначення платежу: б.№538 за проживання гуртожиток №__, термін з "__" _______ 2022 р. по "__" ______ 2022 р. від ______________
Сплатити за проживання в гуртожитку можна на сайті.

Реквізити для оплати держмита

НАГАДУЄМО! Проживання в гуртожитку можливе БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ місця проживання за адресою гуртожитку. Якщо ви не змінюєте місце реєстрації, сплачувати держмито НЕ ПОТРІБНО.

 

Реєстрація місця проживання
(до сплати 37,22 грн)

Отримувач: ГУК у м. Києві / Солом’янському р-н
Банк отримувача: Казначейство України (ел. адм. подат.)
Код в ЄДРПОУ: 37993783
Рахунок: UA688999980334159879040026010
Код бюджетної класифікації: 22012500
Призначення: *; 101; ідент. код платника; код бюджетної класифікації; ПІБ платника; реєстрація місця проживання особи

 

Реєстрація місця проживання з порушенням терміну
(до сплати 62,03 грн)

Отримувач: ГУК у м. Києві / Солом’янському р-н
Банк отримувача: Казначейство України (ел. адм. подат.)
Код в ЄДРПОУ: 37993783
Рахунок: UA688999980334159879040026010
Код бюджетної класифікації: 22012500
Призначення: *; 101; ідент. код платника; код бюджетної класифікації; ПІБ платника; реєстрація місця проживання особи з порушенням терміну

Зміст


Автор: Департамент навчально-виховної роботи КПІ ім. Ігоря Сікорського
Більше про можливості реалізації у КПІ на нашому каналі в Telegram, зворотній зв'язок - @DNVR_team_bot