Учні Київської МАН у ІТС

Submitted byGleb Avdeyenko onнд, 10/10/2021 - 18:45

МАН-1МАН-2

28 вересня  учні Відділення технічних наук Київської МАН провели кілька насичених годин в Навчально-науковому Інституті телекомунікаційних систем КПІ ім. Ігоря Сікорського.  Завдяки підтримки професорки кафедри Інформаційно-комунікаційних технологій та систем, докторки технічних наук, с.н.с. Марії Анатоліївни СКУЛИШ та Директора Інституту академіка НАНУ, доктора технічних наук, професора, заслуженого діяча науки і техніки України Михайла Юхимовича ІЛЬЧЕНКО відбулась екскурсія та заняття учнів 10-11 класів секції Інформаційно-телекомунікаційні системи та технології в навчально-науковій лабораторії ІТС.
        Цікаву й змістовну екскурсію провів для школярів старший викладач кафедри телекомунікацій, кандидат технічних наук Гліб Леонідович АВДЄЄНКО. Саме він розповів про найцікавіші лабораторні практики та експерименти студентів інституту, ознайомив учнів з унікальним науковим обладнанням. Юні дослідники дізнались, що знання та вміння фахівця з інфокомунікаційних технологій приблизно наполовину - це інформаційні технології (програмування, налаштування, конфігурація, адміністрування, використання інфокомунікаційних систем, мережного обладнання та протоколів) і наполовину - знання принципів роботи, вміння проєктування телекомунікаційних систем та мереж, спеціалізованих програмних платформ та комплексів, методів протидії хакерським атакам. При цьому основними галузями інфокомунікацій на сьогоднішній день є: Інтернет, мобільний зв'язок, мережі передачі даних (безпроводові, оптоволоконні і т.д.), супутникові системи зв'язку, мультимедійні системи, зв'язок, електронний банкінг, системи штучного інтелекту, віртуальної реальності, інтернет-речей та ін. Учні секції Інформаційно-телекомунікаційних систем та технологій Київської МАН на базі ІТС КПІ ім. Ігоря Сікорського повинні опанувати навчальний матеріал від основ фізики до базових принципів побудови телекомунікаційних систем, набути початкових навичок налаштування і обслуговування телекомунікаційного обладнання, вивчити сучасні телекомунікаційні технології і тенденції їх розвитку.
        Запрошуємо юних винахідників до наукових досліджень на базі Навчально-наукового Інституту Телекомунікаційних систем !