Інструкція для вступників на контракт до КПІ ім. Ігоря Сікорського

Submitted byGleb Avdeyenko onпт, 09/08/2024 - 13:30
Вступ на контракт

1️⃣ Перевірити, чи подавав/подала ти заяву на той факультет/НН інститут та спеціальність, на який ти хочеш вступати на контракт, у електронному кабінеті.

2️⃣ Приготуй пакет документів  та подавай за процедурою

3️⃣ Як дізнатись, чи ти проходиш на контракт? Найкращий варіант – зателефонувати до Відбіркової комісії  обраного факультету / НН Інституту, довідатись в них про конкурсну ситуацію. Після зарахування бюджетників списки вступників на контракт значно зменшаться, а рекомендація на контракт в кабінеті може з'явитись не раніше 9 серпня.

4️⃣ Для зарахування на контракт необхідно підтвердити вибір місця навчання в електронному кабінеті та подати оригінали документів до 17:00 12 серпня для І етапу та до 17:00 15 серпня для ІІ етапу (дедлайни). Наказ на зарахування буде оприлюднено 13 та 16 серпня відповідно до І та ІІ етапів.

📢 Вступник на сайті | фейсбук | інстаграм | телеграм
🎥Плейліст YouTube| календар вступника | каталог вступника бакалавр / магістр
 💭 З питаннями в телеграм-чат
❤️ Обирайте м. Київ, КПІ ім. Ігоря Сікорського та спеціальність вашої мрії . КПІ – це ваш перший пріоритет!