РЕКОМЕНДОВАНІ на 1й курс (бакалаврат) НН ІТС

Submitted byGleb Avdeyenko onсб, 03/08/2024 - 14:10

Шановні вступники на 1й курс НН ІТС !

Вітаємо всіх майбутніх студентів, які 03 серпня отримали рекомендації до зарахування на місця державного замовлення (бюджет) до навчально-наукового інституту телекомунікаційних систем (НН ІТС) ! Нагадуємо, що в першу чергу необхідно підтвердити вибір місця навчання в особистому електронному кабінеті шляхом накладання кваліфікованого електронного підпису (КЕП) на заяву, яка отримала статус “Рекомендовано (бюджет)”. Після підтвердження рекомендації в електронному кабінеті треба виконати інші вимоги до зарахуванняподати необхідні копії документів та підписати договір про навчання. Це можна зробити не лише шляхом особистого візиту до Відбіркової комісії НН ІТС , а й дистанційно з використанням кваліфікаційного електронного підписа (КЕП) вступника (детальна інструкція за ПОСИЛАННЯМ). Електронні сканкопії документів, з накладеним КЕП вступника, приймаються на офіційну електронну скриньку Відбіркової комісії НН ІТС.

Підтвердити вибір місця навчання та виконати вимоги до зарахування ви маєте до 08 серпня 2024 року 18:00!