Ви чекали? Ми зробили! 💪🏼✅
Якщо ти абітурієнт-вступник-майбутній першокурсник, то тобі точно буде цікаво почитати наш новий ГАЙД ІТСника 👀
📌 Саме завдяки гайду ти зможеш поставити всі крапки над «і» , зрозуміти різницю між освітніми програмами (бо у нас їх аж 3), подумати яка саме тобі підходить найбільше 😉
А також ділимося маленькою таємницею: якщо сумніваєшся, яку саме обрати, не переймайся - освітню програму можна буде змінити впродовж навчання в межах нашого інституту 😊
Тож скоренько переходь за посиланням та занурюйся у шалений світ ІТС
![NNITS_Logotip_studencheskiy](/sites/default/files/inline-images/%D0%9D%D0%9D%20%D0%86%D0%A2%D0%A1_%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%BE%D1%82%D0%B8%D0%BF%20%D1%81%D1%82%D1%83%D0%B4%D0%B5%D0%BD%D1%87%D0%B5%D1%81%D0%BA%D0%B8%D0%B9.jpg)
💭 СР НН ІТС у Telegram | Instagram | YouTube | TikTok
💬 Зворотний зв'язок: @SR_NN_ITS_bot
- Щоб додати коментар, увійдіть