УВАГА! Розпочався другий календарний контроль у весняному семестрі 2023/2024 н.р.

Submitted byGleb Avdeyenko onсб, 11/05/2024 - 17:48
ДНВР_Другий семестровий контроль

🔸 Календарний контроль виставляється за результатами, отриманими під час поточного навчання: студенти отримують певні види завдань, виконують їх і отримують бали, які додаються до вже наявних, згідно РСО . Результати календарного контролю заносяться екзаменатором у модуль «Календарний контроль» Електронного кампусу.

▫️ Що потрібно, щоб отримати позитивний результат по другому календарному контролю?
   •   Має бути виконано весь обсяг робіт, передбачених навчальним планом з певної дисципліни на момент контролю – детальніше прописано в рейтинговій системі оцінювання з даної дисципліни або ж можете уточнити у викладача.

▫️ Якщо я вже маю негативний перший календарний контроль з даної дисципліни чи стане це підставою для незадовільного результату по другому?
   •   Ні, якщо наразі ви ліквідували відставання в виконанні поточних видів робіт (домашні завдання, контрольні роботи, розрахункові роботи, лабораторні роботи), що призвели до попередніх негативних результатів і не наробили нових заборгованостей, то другий контроль має бути позитивним! Якщо ж ні, то так, ви вдруге отримаєте незадовільну оцінку.

▫️ Що буде, якщо з дисципліни, за результатами календарного контролю, маю дві незадовільні оцінки?
   •   Це означає, що такі результати МОЖУТЬ стати причиною недопуску до семестрового контролю, виникнення академічної заборгованості і, як наслідок, відрахування за невиконання індивідуального навчального плану.

▫️ Я отримав/-ла три наскрізні незадовільні результати календарного контролю, мене за це відрахують?
   •   Ні, не відрахують. Але це МОЖЕ призвести до отримання недопуску до семестрового контролю (СК) з цих дисциплін. Недопуск до СК з трьох і більше дисциплін веде до відрахування.

▫️ Чи зобов'язані викладачі приймати борги з робіт, які повинні були виконані протягом семестру, в період семестрового контролю чи після нього під час ліквідації академічної заборгованості?
   •   ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Викладачі НЕ ЗОБОВ'ЯЗАНІ приймати заборгованості з видів робіт, які мали бути виконані і здані протягом семестру, в період семестрового контролю чи ліквідації академічної заборгованості після сесії.

📋 Додаткова інформації:
   •  Поточні результати з кожної дисципліни мають бути відображені у відповідному модулі в особистому кабінеті АІС «Електронний кампус КПІ» . Якщо результати відсутні в Електронному кампусі – напишіть нам з вказанням дисципліни, факультету/НН інституту та кафедри.
   •  Коротко  про календарний контроль.
   •  Детально  про календарний контроль.
   •  Виставлення результатів  календарного контролю: що таке «НВ», «А», «НА».
   •  Календар графіку навчального процесу 2023-2024 н.р.
   •  У разі конфліктних ситуацій пишіть у бот деканату  або нам  (Положення про вирішення конфліктних ситуацій).
   •  Якщо є питання – пишіть нам в бот.

🕓 Коли: 06 травня – 18 травня 2024 о 23:59 (відомості будуть закриті для всіх)
 Успіхів!