ДЕНЬ ВСТУПНИКА. ВІДЧУЙ КПІ !

Submitted byGleb Avdeyenko onпт, 30/06/2023 - 00:04
День вступника_01.07.2023

Запрошуємо всіх бажаючих 1 липня на університетський захід «День вступника. Відчуй КПІ!».

Якщо Ви хочете познайомитися з КПІ ім. Ігоря Сікорського, долучитися до активностей та відчути університетську атмосферу, поспілкуватися напряму зі студентами, спробувати себе на різноманітних майстер-класах від факультетів, побачити які можливості пропонує КПІ ім. Ігоря Сікорського в позанавчальний час, запрошуємо відвідати унікальний захід «День вступника. Відчуй КПІ!».

В межах заходу будуть діяти наступні локації:

🏹 КПІ-Expo – представлення факультетів/інститутів, розробок наукових та інженерних гуртків і не тільки;

🏹 Інтерактивно-спортивна локація - проведення настільних ігор та спортивних змагань тощо;

🏹 Культурно-творча локація – представлення студентських творчих колективів університету;

🏹 Чат-альтанка – спілкування гостей із студентами університету на актуальні для вступників теми («Мій мотиваційний», «Що для тебе в пріоритеті?», «Я студент-технарь?»);

🏹 Лотерея «Київський Гоґвортс» та квест.

Пориньте разом із студентами в атмосферу КПІ та проведіть вихідні з користю для себе! Приходьте самі та приводьте своїх друзів!!!

Чекаємо Вас 1 липня з 10.00 до 15.00!

📢 Вступник на сайті | фейсбук | інстаграм | телеграм

🎥 Плейлист YouTube | календар вступника | каталог вступника бакалавр

💭 З питаннями сюди або в телеграм-чат

Схема КПІ_2023