Submitted byadmin_its onчт, 05/12/2019 - 22:49

з протоколу засідання Вченої ради

Інституту телекомунікаційних систем

НТУУ «КПІ»

№ 4 від “06” квітня 2016 р.

ПРИСУТНІ:

• проф. Уривський Л.О. – заступник Голови Вченої ради ІТС;
  • Підгурська Т.В. – секретар Вченої ради;
  • члени Вченої ради ІТС:
  • проф. Глоба Л.С., проф. Кравчук С.О., Лазоренко О.П., Мікляєв О.В., доц. Мошинська А.В., доц. Правило В.В., проф. Романов О.І., Солянікова В.Ю.,  доц. Явіся В.С., проф. Якорнов Є.А.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1.    Обговорення пропозицій щодо перейменування Національного технічного університету України «Київський політехнічний Інститут».

Інформація заступника Голови Вченої ради ІТС проф. Уривського Л.О.

СЛУХАЛИ:

Інформацію заступника Голови Вченої ради ІТС проф. Уривського Л.О.

щодо пропозицій до перейменування Національного технічного університету України «Київський Політехнічний Інститут» («КПІ»).

ВИСТУПИЛИ:

Підгурська Т.В., проф. Глоба Л.С., проф. Кравчук С.О., проф. Романов О.І., Лазоренко О.П.

Враховуючи те, що НТУУ «Київський політехнічний інститут» є всесвітньо відомим брендом, який асоціюється з якісною освітою та результативною наукою, шануючи видатний внесок І.Сікорського в розвиток світової авіації, поважаючи діючу офіційну назву Університету, яка відповідає вимогам чинного законодавства стосовно статусу національного ВНЗ

Вчена рада ІТС НТУУ «КПІ» ПОСТАНОВЛЯЄ:

1.    Перенести обговорення питання щодо обрання нової назви для НТУУ «КПІ» до появи офіційних законодавчих підстав в частині ліквідації статусу існуючих національних ВНЗ.

Голова Вченої ради ІТС                                                  М.Ю. Ільченко

Секретар Вченої ради                                                     Т.В. Підгурська

06.04.2016
Номер питання