Submitted byGleb Avdeyenko onср, 27/12/2023 - 19:02

Завершується рік, і ми не можемо не поділитися вражаючими досягненнями наших студентів  🏆

1️⃣ Вітаємо студента гр. ТЗ-01, Зінченка Андрія Сергійовича, який отримав відзнаку Вченої ради КПІ ім. Ігоря Сікорського за мужність у захисті суверенітету та незалежності Батьківщини!
2️⃣ Мікляєву Г. О., студенту гр. ТЗ-01, присуджено стипендію Президента України!
3️⃣ Пишаємося перемогою студентки 1-го курсу гр. ТС-21, Ботнар Ангеліни, у хакатоні KPI Upgrade Hackathon! 🥇 Її команда "Illumination" стала переможцем у категорії Інноватика та артдизайн.
4️⃣ Браво студентам гр. ТІ-21, Аляніну Богдану та Бурлакі Маргариті, за 1 місце в Буткемпі з міжнародної співпраці в сфері досліджень та інновацій "International Cooperation in Research and Innovation". 🌍
5️⃣ Вітаємо Линника Артура, студента гр. ТЗ -22, із перемогою в олімпіаді-конкурсі з геометричного моделювання та комп’ютерної графіки!
6️⃣ Кириндась Нікіта та Райчук Андрій, студенти гр. ТЗ-01 і гр. ЦІ-31мп, отримали нагороди від Huawei за участь у проєкті "Seeds for the Future – Насіння майбутнього".
7️⃣ Не менш вражаюче – Черкашин Артем, студент гр. ТІ-12, зайняв 3 місце у конкурсі КРАЩІ – з УКРТЕЛЕКОМ!

Це лише кілька прикладів надзвичайних досягнень наших студентів у рік, що минає.
Далі буде, слідкуйте за новинами!
Велика подяка всім, хто робить наше навчання та університет кращими! 👏