Пропустити команди стрічки
Перейти до основного вмісту
Інститут телекомунікаційних систем > Кафедра Телекомунікаційних систем > Віртуальний кабінет Тріски Наталії Романівни

ТРІСКА НАТАЛІЯ РОМАНІВНА

Кандидат технічних наук (з 2004 р., спеціальність – 05.12.13 – “Радіотехнічні пристрої та засоби телекомунікацій”)

Старший науковий співробітник (з 2010 р., спеціаль
ність –
05.12.13 – “Радіотехнічні пристрої та засоби телекомунікацій”)

  

 

 Після закінчення Київського інституту зв’язку працювала на Державному підприємстві “Український науково-дослідний інститут зв’язку (ДП УНДІЗ) на посадах:
        з 1997 по 2000 р. – інженера;
        з 2000 по 2002 р. – молодшого наукового співробітника (за атестацією);
        з 2002 по 2004 р. наукового співробітника (за атестацією);
        з 2004 по 2005 р. старшого наукового співробітника (за атестацією);
        з 2005 по теперішній час начальника наукової лабораторії в складі наукового відділу (за атестацією).
Брала участь у виконанні низки науково-дослідних, проектних та інших робіт ДП “УНДІЗ”. Зокрема, була відповідальним виконавцем НДР “Дослідження та розробка технічних рішень забезпечення сигналами синхронізації спеціальних мереж зв’язку”, розробки технічного проекту “Побудова мережі тактової синхронізації ЗАТ “Київстар Дж. Ес. Ем.”, робіт з аудиту мереж синхронізації ЗАТ “УМЗ” та ДП “НЕК Укренерго”. Брала участь в розробці Проекту та ТЕО “Модернізація IP/MPLS мережі ВАТ “Укртелеком””.
Брала участь в розробці низки нормативних документів різного рівня – ДСТУ 5061 “Мережі електрозв’язку цифрові. Транспортні телекомунікаційні мережі. Фізичні та електричні характеристики стиків”, ДСТУ ITU-T G.812 “Мережі електрозв’язку цифрові. Мережі синхронізації. Ведені пристрої синхронізації. Основні технічні характеристики”, ГСТУ 45.023-2001 “Цифрові мережі телекомунікацій. Фізичні та електричні характеристики інтерфейсів”, СОУ “Мережа синхронізації ЗАТ “УМЗ”. Загальні технічні вимоги” та ін.
Основні напрямки науково-виробничої діяльності – відпрацювання різних аспектів синхронізації телекомунікаційних мереж та стандартизація цифрових стиків (в тому числі в частині фазових спотворень – джитера та блукань фази).
Бере активну участь в сертифікаційних випробуваннях цифрових систем передавання та обладнання синхронізації, а також у випробуваннях “третьої сторони”. З 2004 р. обіймає посаду менеджера з якості випробувальної лабораторії № 2 Випробувального центру технічних засобів і послуг зв’язку (ВЦ) “УНДІЗ”.
Бере участь в роботі Дослідної Комісії ДК-15 МСЕ-Т, автор кількох внесків до Міжнародного Союзу Електрозв’язку (МСЕ-Т) щодо перегляду Рекомендації G.703, а також щодо аспектів синхронізації пакетних мереж; брала безпосередню участь в реєстрації та обговоренні внесків.
Бере активну участь в організації та проведенні міжнародних науково-практичних конференцій за тематикою “Еволюція транспортних мереж телекомунікацій. Проблеми побудови, розвитку та управління” та науково-практичних семінарів за тематикою “Синхронізація мереж електрозв’язку. Актуальні проблеми, технічні рішення, перспективи розвитку”.
Результати наукових досліджень та практичних напрацювань відображені у низці публікацій та тезах доповідей на науково-технічних конференціях.
Лауреат премії Кабінету Міністрів України за внесок молоді в розбудову держави за 2001 р. В 2005 р. нагороджена Почесною грамотою Державного департаменту з питань зв’язку та інформатизації України.
 

 Наукові публікації

 
  
  
Триска Н.Р.
  
Тріска Н.Р.
  
Тріска Н.Р., Бірюков М.Л.
  
Тріска Н.Р. , Бірюков М.Л.,
  
Триска Н.Р., Бирюков Н.Л.
  
Триска Н.Р., Бирюков Н.Л.
  
 
 
 

 Дисципліни

 
  
  
  
  
Немає елементів, які можна відобразити в цьому поданні бібліотеки документів "Дисципліни".