Міжнародний форум "Молодь. Інтеграція. Розвиток" 28-31.11.2018

З 28 по 31 жовтня відбувся міжнародний форум "Молодь. Інтеграція. Розвиток" на базі Білоруського державного університету.

15 країн зібралися у Мінську, щоб поділитись своїм досвідом, практикою і роботою для подальшого контактування та співпраці.

Команда Студентської ради КПІ розповіла про нашу КПІшку та діяльнісь студради, зокрема її досягнення та проекти, низові ініціативи, KPI TV і самих КПІшників. Нові колеги з Нідерландів, Латвії, Словаччини сказали, що хочуть відчути на собі цю енергетику і побачити наяву, як працює і розвивається студенство Київського політеху.

"Як круто відчувати себе частиною чогось великого і могутнього, говорячи що ти з України і навчаєшся у КПІ ім. Ігоря Сікорського". - поділилася враженнями від поїздки керівник міжнародного відділу СР КПІ Емма Недзведська (студентка гр. ТС-61).

форум.jpg

Створено 08.12.2018 11:45