У середу 27.05.15 в бібліотеці ІТС відбулася відкрита лекція «Інформаційна безпека: міфи та реальність»

У середу 27.05.15 г в бібліотеці ІТС відбулася відкрита лекція «Інформаційна безпека: міфи та реальність».

Доповідав директор ТОВ «БізнесБезпекаІнформ» Якушев Віталій Іванович, який є випускником магістратури ІТС 2005 року. Пройшовши довгий шлях від інженера до управлінця в сфері телекомунікацій, Віталій Іванович вирішує завдання інформаційної безпеки для бізнесу в Україні.

На лекції розглядалися актуальні питання стану українських і зарубіжних компаній щодо інформаційної безпеки, розвиток кіберзлочинності в світі і види атак. Велика кількість запитань від студентів ІТС свідчить про актуальність даної сфери діяльності на сьогоднішній день.

Дякуємо Віталію Івановичу за інформативну і дуже захоплюючу лекцію!

Створено 02.06.2015 07:48
Змінено 02.06.2015 07:58