Кафедра ТС прийняла участь у міжнародній конференції "BlackSeaCom"

18-21 травня 2015 року відбулася міжнародна конеренція "BlackSeaCom-2015" у м. Констанца, Румунія. ​

_MG_0007.jpg

Співробітники кафедри Телекомунікаційних систем прийняли активну участь у конференції. В Програму конференції включені наукові роботи професорів Трубіна О.О., Уривського Л.О., аспірантів Підгурської Т.В. та Осипчука С.О.
Від кафедри ТС представлено наступні роботи:

1. Alexandr Trubin. Coupling coefficients of the Spherical Dielectric Micro-resonators with Whispering gallery modes

2. Tetiana Pidhurska, Alexander Trubin, Ruslan Isniuk. Novel dual-mode double-band filter on dielectric resonators

3. Leonid Uryvsky, Serhiy Osypchuk. The effectiveness of wireless transmission system using signal-code constructions on the criterion of maximum productivity.

Зокрема, аспіранти Підгурська Т.В., Осипчук С.О. представили роботи безпосередньо на конференції в Румунії.

_MG_0114.jpg

Тетяна Підгурська та Хікмет Сарі, SUPÉLEC, Département de Télécommunications, France.

_MG_0093.jpg

Тетяна Підгурська задає питання на засіданні секції.

_MG_0109.jpg

Тетяна Підгурська отримує нагороду за активну участь в організації секції для демо пристроїв зв"язку.

IMG-20150521-00183.jpg

Сергій Осипчук та Олександр Гельман, ComSoc, директор відділу розробки програм стандартизації в галузі зв"язку.

IMG-20150521-00176.jpg

Учасники конференції демонструють неабиякий інтерес до постеру, що представляє роботу: Leonid Uryvsky, Serhiy Osypchuk. The effectiveness of wireless transmission system using signal-code constructions on the criterion of maximum productivity.

Створено 24.05.2015 09:27
Змінено 24.05.2015 14:49