Всеукраїнська студентська олімпіада з напряму «Телекомунікації»

27 – 29 квітня 2015 року в Одесі була проведена Всеукраїнська студентська олімпіада з напряму «Телекомунікації», спеціальності «Телекомунікаційні системи та мережі», «Інформаційні мережі зв’язку».

Від Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» в ній прийняли участь Залозний О. О. (гр. ТЗ-11), Кулик О. В. (гр. ТЗ-11), Орищук М. В. (гр. ТЗ-11), Вергун С. М. (гр. ТС-41с), Гальонко Є. В. (гр. ТС-42м), Сліпець Ю. Ю. (гр. ТС-41м), Адамович О. М. (гр. ТЗ-41м), Бойченко С. Б. (гр. ТІ-41м) та Половий О. М. (гр. ТІ-41м).

З кафедри ТС грамоту за оригінальне розв’язання задачі з дисципліни «Телекомунікаційні та інформаційні мережі» отримала Вергун Світлана. Вітаємо зі здобутими досягненнями!

GRARMOTA_SVETA.jpg

Створено 07.05.2015 17:29