[до 31.12.2013] Відкрита реєстрація студентів на участь в ІТ-олімпіаді

Міжнародна студентська олімпіада у сфері інформаційних технологій "IT-Universe" є спільною роботою бізнесу, освіти та влади над завданням підвищення якості системи підготовки ІТ-спеціалістів і підтримки активної і талановитої молоді на території України, Республіки Білорусь, Республіки Казахстан, Російської Федерації та інших країн, що приєдналися до ІТ-олімпіади.
Офіційний веб-сайт Міжнародної ІТ-олімпіади - http://IT-Universe.org/

У Міжнародній ІТ-олімпіаді беруть участь студенти усіх курсів і форм навчання і навчальні заклади професійної освіти. Незалежно від форми навчання (очна, заочна) і типу навчального закладу студенти беруть участь в Міжнародній ІТ-олімпіаді на рівних умовах і на безкоштовній основі.

Міжнародна ІТ-олімпіада проходить в основних і додаткових номінаціях. У кожній з номінацій організовуються тематичні конкурси. Кожен конкурс має свої правила, терміни проведення, обмеження, які вказуються в описі конкурсу на Офіційному веб-сайті.

Основні номінації:

1. Програмування
2. Адміністрування
3. Використання програмного забезпечення
4. Телеком
5. Творчі конкурси
6. Мобільні платформи
7. Проекти і стартапи
8. Хмарні технології
9. Інформаційна безпека

Шановні студенти, з 1 листопада 2013 відкрита реєстрація на участь в ІТ-олімпіаді "IT - Universe - 2013/2014". Реєстрація закінчується 31 грудня 2013 року. НТУУ "КПІ" зареєстрований як ВНЗ - учасник олімпіади. Відповідальний за реєстрацію НТУУ «КПІ» - Ковалюк Тетяна Володимирівна, доцент кафедри автоматизованих систем обробки інформації і управління ФІОТ (tkovalyuk@mail.ru, 406-82-98).
Разом створимо IT - Всесвіт!

Порядок реєстрації на участь в ІТ-олімпіаді приводиться на сайті

Джерело - kpi.ua

Створено 21.12.2013 02:31