Пропустити команди стрічки
Перейти до основного вмісту
Головна сторінка
​Кафедрі телекомунікацій 25 років
 

АБІТУРІЄНТУ - Дозволяє авторам працювати з форматованим текстом.  АБІТУРІЄНТУ

 
 

​СПЕЦІАЛЬНІСТЬ 172: ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЇ ТА РАДІОТЕХНІКА

(ГАЛУЗЬ ЗНАНЬ 17:ЕЛЕКТРОНІКА ТА ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЇ)

КАФЕДРА ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙ Інституту телекомунікаційних систем​ КПІ ім. Ігоря Сікорськ​ого готує фахівців за двома спеціалізаціями: 


1) МОБІЛЬНІ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЇ;
2) АПАРАТНО-ПРОГРАМНІ ЗАСОБИ ЕЛЕКТРОННИХ КОМУНІКАЦІЙ.

ЩО ЦЕ ЗА КАФЕДРА ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙ?

Це інноваційний науково-навчальний підрозділ одного з найпрестижніших і найбільших технічних університетів Європи - Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», який третій рік поспіль очолює академічний рейтинг ЮНЕСКО «ТОП-200 Україна». Вже більш ніж 20 років кафедру очолює український вчений в галузі передачі та обробки інформації - академік НАНУ, доктор технічних наук, заслужений діяч науки і техніки України, лауреат Державних премій СРСР, УРСР та України в галузі науки і техніки Ільченко Михайло Юхимович.
Тут навчають не тільки на «айтішника», а й на «телекомунікаційника», інтегруючи знання інформаційних та телекомунікаційних технологій, тобто, вчать як обробляти інформацію та як її передавати. Навчають систематично, ретельно підбираючи для кожної спеціалізації кафедри (мобільні телекомунікації та апаратно-програмні засоби електронних комунікацій) свій набір курсів, а кожен курс, в свою чергу, складається з найнеобхідніших дисциплін і тем для успішного оволодіння спеціальністю. Студенти мають доступ до сучасних «хмарних» ІТ-технологій світового рівня, що використовуються для побудови ІТ інфраструктури операторів мобільного зв’язку та інших комерційних та наукових організацій, наприклад, Європейської організації з ядерних досліджень (CERN), Національного управління по дослідженню космічного простору США (NASA). Все це дає можливість поєднувати теоретичні знання з їх практичною апробацією, та значною науково-дослідною роботою кафедри.​

Зазначимо, що знання та вміння фахівця з телекомунікаційних технологій приблизно наполовину - це інформаційні технології (програмування, налаштування, конфігурація, протидія хакерським атакам​, використання телекомунікаційних систем, обладнання, протоколів зв'язку) і наполовину - знання принципів роботи, вміння проектувати телекомунікаційне обладнання, пристрої та системи. При цьому основними галузями телекомунікацій на сьогоднішній день є: Інтернет, мобільний зв'язок, мережі передачі даних (безпроводові, оптоволоконні і т.д.), супутникові системи зв'язку, цифрове і аналогове телебачення, телефонний зв'язок, електронний банкінг.

Переваги навчання на кафедрі Телекомуніка​цій - це:
  • багаторівнева підготовка фахівців (бакалавр, магістр, освітньо-науковий);
  • широкий спектр курсів і напрямків;
  • авторські курси кращих викладачів-практиків;
  • тестування і сертифікація;
  • більше 20 українських і закордонних компаній-партнерів;
  • сучасне обладнання навчальних аудиторій.

ХТО ТУТ ВИКЛАДАЄ?

Ми, викладачі-науковці, професіонали в різних областях інформаційних та телекомунікаційних технологій: програмісти, тестувальники, адміністратори, системні аналітики, розробники та експлуатаційники телекомунікаційного обладнання та систем, серед яких: 8 професорів, 7 доцентів, 10 старших викладачів, 1 асистент, 8 лауреатів Державних премій в галузінауки і техніки.Викладачі кафедри 
  Ми працюємо над значними і цікавими проектами, поєднуючи працю в відомих інформаційно-телекомунікаційних компаніях України, операторів мобільного зв’язку, проектних організаціях.
  Ми приходимо сюди, щоб ділитися своїми знаннями та своїм досвідом, щоб розповісти Вам про найсучасніші технології в світі інформаційних та телекомунікаційних технологій, про те, чого Ви не прочитаєте в підручниках і не вивчите самостійно.
  Ми орієнтовані на високі результати наших випускників, тому програми дисциплін складені на базі актуальних знань і технологій.
  Ми розповімо Вам, як ми робимо інформаційний світ досконаліше, і навчимо Вас тому, як це робити.
 

НАВІЩО ЦЕ ВАМ?

Сфера інформаційних та телекомунікаційних технологій не тільки найбільш необхідна в сучасному світі (та й добре оплачувана!), а й сама по собі є Майбутнім. Як відомо, світом править Інформація, а це говорить про те, що необхідно знати як її отримувати, обробляти і передавати. Це просто необхідне вміння для сучасної людини. Бути на гребені хвилі передових технологій, створювати нові системи, управляти складними пристроями, створювати віртуальні світи із штучним інтелектом - це доля фахівця нашої сфери інфокомунікацій. Це – Ваш шлях у майбутнє, який з нашою допомогою стане реальним.
t_9.jpg 
t_10.jpg 

ЯК ЦЕ БУДЕ ВІДБУВАТИСЯ?

У спеціально обладнаних аудиторіях, оснащених сучасними комп'ютерами, ліцензійним програмним забезпеченням, найсучаснішим телекомунікаційним обладнанням відомих світових брендів Ви будете слухати лекції, обговорювати цікаві теми, виконувати велику кількість практичних завдань, створювати власні проекти, які потім не соромно буде показати Вашому майбутньому роботодавцю.
Студенти мають можливість навчатися за програмою подвійної магістратури з отриманням відповідного диплома за кордоном. Також в перервах між заняттями в нас вирує те, що називають «студентське життя»!
t_8.jpgt_12.jpgt_11.jpg 

ЩО З ЦЬОГО ВИЙДЕ?

Після проходження навчання за обраною спеціалізацією з Вас вийде фахівець, який без зусиль зможе знайти роботу в сфері інфотелекомунікацій. Наші Випускники працюють на інженерних та управлінських посадах провідних підприємств, організацій та їх представництв: в сфері електроніки, телекомунікацій, програмного забезпечення і інформаційних технологій. Зокрема, Alcatel-Lucent, Nokia Corporation, Lifecell (Астеліт), Vodafone (МТС), Укртелеком, Київстар та інш. Ось тільки вакансій на ринку праці в сфері інфокомунікацій набагато більше ніж претендентів, так що вибирати де працювати тепер будете ВИ!

Вчіться, і знання зроблять вас вільними!
​​
 
 
Отримання даних
 

 Новини кафедри

 
  
УВАГА СТУДЕНТІВ 1 КУРС (МАГІСТР)!!!
УВАГА СТУДЕНТІВ 1-ГО КУРСУ!!!
Нові дисципліни
Infopulse Ukraine (Інфопульс Україна)
Шановні студенти та викладачі!
 

 Шукайте нас в соціальних мережах

 
vk.png
 

Кафедра - контакти - Дозволяє авторам працювати з форматованим текстом.  Кафедра - контакти

 
Адреса:
м. Київ, пров. Індустріальний 2, корп.№30 "Інститут телекомунікаційних систем", ауд. 409
Контактні телефони:

тел. 204-81-97 Петрова Валентина Миколаївна (секретар кафедри)

Електронна пошта:
e-mail its_tk@ukr.net

 

Події КПІ ім. Ігоря Сікорського - Відображається як RSS-канал.  Події КПІ ім. Ігоря Сікорського

 
Отримання даних