Пропустити команди стрічки
Перейти до основного вмісту
Головна сторінка
 

АБІТУРІЄНТУ - Дозволяє авторам працювати з форматованим текстом.  АБІТУРІЄНТУ

 
 

​СПЕЦІАЛЬНІСТЬ 172: ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЇ ТА РАДІОТЕХНІКА

(ГАЛУЗЬ ЗНАНЬ 17:ЕЛЕКТРОНІКА ТА ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЇ)

КАФЕДРА ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙ Інституту телекомунікаційних систем​ КПІ ім. Ігоря Сікорськ​ого готує фахівців за освітньою програмою: 

ІНЖЕНЕРІЯ ТА ПРОГРАМУВАННЯ ІНФОКОМУНІКАЦІЙ

ЩО ЦЕ ЗА КАФЕДРА ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙ?

Це інноваційний науково-навчальний підрозділ одного з найпрестижніших і найбільших технічних університетів Європи - Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», який третій рік поспіль очолює академічний рейтинг ЮНЕСКО «ТОП-200 Україна». Вже більш ніж 20 років кафедру очолює український вчений в галузі передачі та обробки інформації - академік НАНУ, доктор технічних наук, заслужений діяч науки і техніки України, лауреат Державних премій СРСР, УРСР та України в галузі науки і техніки Ільченко Михайло Юхимович.
Тут навчають не тільки на «айтішника», а й на «телекомунікаційника», інтегруючи знання інформаційних та телекомунікаційних технологій, тобто, вчать як обробляти інформацію та як її передавати. Навчають систематично, ретельно підбираючи для освітньою програми (інженерія та програмування інфокомунікацій) набір курсів, а кожен курс, в свою чергу, складається з найнеобхідніших дисциплін і тем для успішного оволодіння спеціальністю. Студенти мають доступ до сучасних «хмарних» ІТ-технологій світового рівня, що використовуються для побудови ІТ інфраструктури операторів мобільного зв’язку та інших комерційних та наукових організацій, наприклад, Європейської організації з ядерних досліджень (CERN), Національного управління по дослідженню космічного простору США (NASA). Все це дає можливість поєднувати теоретичні знання з їх практичною апробацією, та значною науково-дослідною роботою кафедри.​

Зазначимо, що знання та вміння фахівця з телекомунікаційних технологій приблизно наполовину - це інформаційні технології (програмування, налаштування, конфігурація, протидія хакерським атакам​, використання телекомунікаційних систем, обладнання, протоколів зв'язку) і наполовину - знання принципів роботи, вміння проектувати телекомунікаційне обладнання, пристрої та системи. При цьому основними галузями телекомунікацій на сьогоднішній день є: Інтернет, мобільний зв'язок, мережі передачі даних (безпроводові, оптоволоконні і т.д.), супутникові системи зв'язку, цифрове і аналогове телебачення, телефонний зв'язок, електронний банкінг.

Переваги навчання на кафедрі Телекомуніка​цій - це:
  • багаторівнева підготовка фахівців (бакалавр, магістр, освітньо-науковий);
  • широкий спектр курсів і напрямків;
  • авторські курси кращих викладачів-практиків;
  • тестування і сертифікація;
  • більше 20 українських і закордонних компаній-партнерів;
  • сучасне обладнання навчальних аудиторій.

ХТО ТУТ ВИКЛАДАЄ?

Ми, викладачі-науковці, професіонали в різних областях інформаційних та телекомунікаційних технологій: програмісти, тестувальники, адміністратори, системні аналітики, розробники та експлуатаційники телекомунікаційного обладнання та систем, серед яких: 8 професорів, 7 доцентів, 10 старших викладачів, 1 асистент, 8 лауреатів Державних премій в галузінауки і техніки.Викладачі кафедри 
  Ми працюємо над значними і цікавими проектами, поєднуючи працю в відомих інформаційно-телекомунікаційних компаніях України, операторів мобільного зв’язку, проектних організаціях.
  Ми приходимо сюди, щоб ділитися своїми знаннями та своїм досвідом, щоб розповісти Вам про найсучасніші технології в світі інформаційних та телекомунікаційних технологій, про те, чого Ви не прочитаєте в підручниках і не вивчите самостійно.
  Ми орієнтовані на високі результати наших випускників, тому програми дисциплін складені на базі актуальних знань і технологій.
  Ми розповімо Вам, як ми робимо інформаційний світ досконаліше, і навчимо Вас тому, як це робити.
 

НАВІЩО ЦЕ ВАМ?

Сфера інформаційних та телекомунікаційних технологій не тільки найбільш необхідна в сучасному світі (та й добре оплачувана!), а й сама по собі є Майбутнім. Як відомо, світом править Інформація, а це говорить про те, що необхідно знати як її отримувати, обробляти і передавати. Це просто необхідне вміння для сучасної людини. Бути на гребені хвилі передових технологій, створювати нові системи, управляти складними пристроями, створювати віртуальні світи із штучним інтелектом - це доля фахівця нашої сфери інфокомунікацій. Це – Ваш шлях у майбутнє, який з нашою допомогою стане реальним.
t_9.jpg 
t_10.jpg 

ЯК ЦЕ БУДЕ ВІДБУВАТИСЯ?

У спеціально обладнаних аудиторіях, оснащених сучасними комп'ютерами, ліцензійним програмним забезпеченням, найсучаснішим телекомунікаційним обладнанням відомих світових брендів Ви будете слухати лекції, обговорювати цікаві теми, виконувати велику кількість практичних завдань, створювати власні проекти, які потім не соромно буде показати Вашому майбутньому роботодавцю.
Студенти мають можливість навчатися за програмою подвійної магістратури з отриманням відповідного диплома за кордоном. Також в перервах між заняттями в нас вирує те, що називають «студентське життя»!
t_8.jpgt_12.jpgt_11.jpg 

ЩО З ЦЬОГО ВИЙДЕ?

Після проходження навчання за обраною спеціалізацією з Вас вийде фахівець, який без зусиль зможе знайти роботу в сфері інфотелекомунікацій. Наші Випускники працюють на інженерних та управлінських посадах провідних підприємств, організацій та їх представництв: в сфері електроніки, телекомунікацій, програмного забезпечення і інформаційних технологій. Зокрема, Alcatel-Lucent, Nokia Corporation, Lifecell (Астеліт), Vodafone (МТС), Укртелеком, Київстар та інш. Ось тільки вакансій на ринку праці в сфері інфокомунікацій набагато більше ніж претендентів, так що вибирати де працювати тепер будете ВИ!

Вчіться, і знання зроблять вас вільними!
​​
 
 
 

 Ми в соціальних мережах

 
​​vk.png
 

Кафедра-контакти - Дозволяє авторам працювати з форматованим текстом.  Кафедра-контакти

 
​​​Адреса:
м. Київ, пров. Індустріальний 2, корп.№30 "Інститут телекомунікаційних систем", ауд. 409
Контактні телефони:

тел. 204-81-97 Петрова Валентина Миколаївна (секретар кафедри)

Електронна пошта:
e-mail its_tk@ukr.net

 

Новини кафедри  Новини кафедри

 
  
  

На черговому засіданні кафедри 07.02.2019 року було обговорено питання стосовно розвитку міжнародного співробітництва, в рамках якого, за результатами багаторічної сумісної наукової співпраці д.фіз.-мат. н. Спаравало М.К. із КПІ Ім. Ігоря Сікорського, доктором технічних наук, професором, заслуженим діячем науки і техніки України, лауреатом Державної премії України в галузі науки і техніки, професором кафедри Лисенком Олександром Івановичем запропоновано та підтримано колективом кафедри рішення про присвоєння доктору фізико-математичних наук Спаравало Мирославу Костовичу (Нью-Йорк, США) звання „Почесний професор кафедри телекомунікацій Інституту телекомунікаційних систем Національного технічного університету України ”Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”.

Також було обговорено питання і прийнято рішення про приєднання до міжнародного проекту „Синтез” (Україна-Польща) з метою детального, поглибленого інформування наукової спільноти про новітні наукові досягнення співробітників кафедри та розвитку співробітництва у формі виконання сумісних наукових проектів.
  
   ​З 17.12 по 20.12 2018 року на кафедрі телекомунікацій відбулися захисти магістерських дисертацій. 

   Усі представлені роботи присвячені актуальним темам та виконані на високому рівні. Студенти блискуче захистили результати своїх досліджень та впевнено відповідали на запитання членів екзаменаційної комісії.
   Ознайомитися з роботами можна за посиланням: Випускні роботи студентів​
48383979_2234597456619561_3288138300807708672_n.jpg48954519_2234598509952789_4607774544466280448_n.jpg48406992_2010652422382490_2471280077099237376_n.jpg
Вітаємо наших випускників з чудовим захистом і бажаємо подальших успіхів.

  

Шановні студенти 1-го курсу (МАГІСТР). Ми раді, що Ви не змінюєте традиціям і залишилися в Нашому дружньому колективі Інституту телекомунікаційних систем.

Наказ - групи_ ІТС 2018_5 курс.docНаказ 2647-с від 27.08.2018р.doc

  

​Шановні студенти 1-го курсу. Ми раді Вас вітати в дружньому колективі Інституту телекомунікаційних систем.

Наказ - групи_ІТС 1_2018_20_08.pdfНаказ 2531-с від 20.08.2018.pdf

Список з посел_ІТС.xlsСписок з поселення ІТС.xls

  

Infopulse Ukraine (Інфопульс Україна) – одна із найбільших аутсорсингових IT-компаній в Україні, міжнародний постачальник послуг у сферах дослідження та розробки ПЗ, управління прикладними програмами, операційної діяльності в ІТ та інформаційної безпеки. Інфопульс є інтегрованим партнером для задоволення всіх потреб в ІТ-рішеннях – від підтримки до розробки продукту, від простого дослідження до складного консультування.

Технології:

Java, Scala, C, C++, C#, .NET / .NET Core; Android, iOS (Objective-C, Swift), Xamarin, Ionic, Cordova, NativeScript; SQL, T-SQL, PL/SQL, NoSQL; Erlang, Python, VB, VB.NET, COBOL, Modula 2, APL, PowerBuilder, Centura, Delphi, HTML5, CSS, jQuery, AJAX, XML, XSL; Angular, React, Node.js, D3.js, Redux, Flux, JavaScript, VBScript, CS-Script, PHP, Ruby on Rails, Perl, Shell scripting & PowerShell, and others.

Сервіси:

Software Engineering, Infrastructure Management,       SAP Solutions and Services, Microsoft Solutions and Services, Application Packaging and Virtualization, Information Security Services, Telecom Operations and Customer Service

Посилання на соцмережі:

Facebook: https://www.facebook.com/Infopulse/

Facebook: https://www.facebook.com/InfopulseGlobal/

Linkedin: https://www.linkedin.com/company/8642/

YouTube: https://www.youtube.com/user/InfopulseUkraine

Instagram: https://www.instagram.com/infopulse/​

  

На кафедрі Телекомунікацій Інституту телекомунікаційних систем започаткувався  цикл дисциплін з тестування програмного забезпечення та бізнес-аналізу в інформаційних технологіях за участю провідних експертів компанії Infopulse Ukraine (Інфопульс Україна).

Курс навчальної дисципліни з тестування ПЗ дає студентам загальні поняття про тестування та його фундаментальні концепції, знайомить з видами і методами тестування, а також з основним інструментарієм і артефактами тестування. Крім цього, розглядаються особливості розробки програмного забезпечення в сфері телекомунікацій. Протягом циклу лабораторних робіт студенти отримують практичні навички роботи щодо аналізу програмного забезпечення та вимог до нього з метою покриття тестами з максимальною ефективністю, створення тестових сценаріїв, тестування ПЗ різних типів, оцінки якості протестованого ПЗ, а також праці в команді.

До змісту навчальної дисципліни з бізнес-аналізу відносяться теми, що охоплюють питання сутності, ролі та методологічних основ аналізу. Детально розглядаються етапи життєвого циклу програмного забезпечення, а також вивчаються особливості роботи аналітика в телекомунікаційній сфері. На практичних заняттях студенти отримують навички практичного використання основ бізнес-аналізу у сфері телекомунікацій, а саме:

Види вимог.
Техніки виявлення вимог.
Документування вимог.
Моделювання. IDEF, ER, Class Diagram, Use Case, Activity, BPMN, Sequence, State Machine.
Створення прототипів інтерфейсу.
Опис вимог до інтеграції.
Дерево рішень та створення бізнес кейсу.
1.jpg