Пропустити команди стрічки
Перейти до основного вмісту
Тема магістерської дисертації: "Побудова високопродуктивних телекомунікаційних мереж на базі технології SDN та протоколу Open Flow"
 
Сучасні мережі передачі даних транспортують значні потоки інформації, забезпечують функціонування різноманітних мережевих сервісів та додатків.
 
Актуальність роботи полягає у необхідності швидкого впровадження нових сервісів та додатків, ефективного надання послуг, гранульованого управління потоків інформації, забезпечення мобільності. Для сучасних мереж ці завдання є складними для ефективної реалізації. Метою роботи є дослідження програмно-визначених мереж та розробка методики їх максимально ефективного впровадження. Об’єктом дослідження є архітектура програмно-визначених мереж, а предметом дослідження – програмні засоби та необхідні протоколи для функціонування програмно-визначених мереж. Для досягнення мети використаний протокол OpenFlow, а також ряд програмних контролерів та додаткових компонентів, необхідних для їхньої роботи. Результати роботи пройшли апробацію на міжнародній науково-практичній конференції «Проблеми телекомунікацій – 2015».

анотація Штепа.pdfанотація Штепа.pdf
annotation Штепа.pdfannotation Штепа.pdf