Пропустити команди стрічки
Перейти до основного вмісту

LABORATORY THE CORE NETWORK MOBILE OPERATOR COMMUNICATIONS COMPANY LIFECELL SUPPORTED BY ERICSSON
ЛАБОРАТОРІЯ БАЗОВОЇ МЕРЕЖІ ОПЕРАТОРА МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ КОМПАНІЇ LIFECELL ЗА ПІДТРИМКИ ERICSSON

Керівник лабораторії: доцент, к.т.н. Д.А. Міночкін

Обладнання лабораторії дає змогу студентам засвоювати навики роботи з сучасним телекомунікаційним обладнанням стільникових систем мобільного зв'язку, зокрема стандарту GSM, UMTS, LTE, а також з адміністрування операторського ІТ обладнання. В лабораторії є центр комутації мобільної мережі, контролер, базова станція та інше устаткування GSM, які було надано компанією lifecell за підтримки Ericsson в Україні. За їх допомогою побудовано функціонуючий макет мережі мобільного оператора.

В лабораторії студенти мають доступ до сучасних «хмарних» ІТ-технологій світового рівня, що використовуються для побудови ІТ інфраструктури операторів мобільного зв’язку та інших комерційних та наукових організацій, наприклад, Європейської організації з ядерних досліджень (CERN), Національного управління з повітроплавання і дослідженню космічного простору США (NASA).

Нині лабораторія забезпечує викладання дисциплін із спеціалізацій кафедри телекомунікацій: "Мобільні телекомунікації" та "Апаратно-програмні засоби електронних комунікацій".

1.jpg
Центр комутації мобільної мережі
2.jpg
ІТ обладнання лабораторії
3.jpg
Проведення занять зі студентами:
підключення системи управління
до центру комутації мобільної мережі
4.jpg
Проведення занять зі студентами:
налаштування ІТ обладнання
5.jpg
Проведення занять зі студентами:
робота по віддаленому моніторингу функціонування мережі