Лабораторії кафедри - Дозволяє авторам працювати з форматованим текстом.  Лабораторії кафедри

Проведення експериментальних наукових досліджень викладачами та студентами, а також закріплення теоретичних знань, які отримують студенти на лекціях, відбуваються в лабораторіях кафедри. В навчальних лабораторіях встановлено телекомунікаційне обладнання, вимірювальні прилади, комп'ютери й іншу технічну апаратуру для навчальної та дослідницької діяльності.

Матеріальна база кафедри постійно оновлюється. В останні роки колектив кафедри виконав велику роботу зі створення нових і модернизації діючих лабораторій. Створені навчально-наукова лабораторія супутникових телекомунікаційних технологій, лабораторія мобільного зв'язку.

Кафедра має можливість використання матеріально-технічної бази і зовнішніх організацій: Lifecell, Vodafone, Ericsson, Watson Telecom, Sattrans, УкрКосмос, УкрТелеком, Український державний центр радіочастот, а також НДІ телекомунікацій тощо. Студенти проходять навчальну, конструкторсько-технологічну та переддипломну практики на провідних підприємствах телекомунікаційної галузі міста Києва.

Лабораторії кафедри телекомунікацій