Швидкий запуск

Стажування Трубарова І.В. в Оакландському ун-ті в період з 01.05.2017 по 30.06.2017

У травні та червні 2017 р. відбулося стажування доцента кафедри телекомунікацій І.В. Трубарова в Оакландському університеті (США, штат Мічіґан). В рамках програми стажування проводилась дослідницька робота в лабораторії магнітного резонансу фізичного факультету Оакландського університету.

Основною тематикою досліджень були ефекти у феромагнетиках, пов’язані зі зміною параметрів матеріалу під час протікання електричного струму за умови присутності зовнішнього постійного магнітного поля. Було проведено вимірювання характеристик низки феритових матеріалів на основі Ba, Sr, Ni. Особливу увагу дослідників привертає явище зсуву частоти феромагнітного резонансу під дією електричного струму, що протікає через зразок. На основі даного ефекту виникає можливість створення перспективних пристроїв НВЧ-діапазону.

Результати вимірювань було оброблено, та на основі отриманих кількісних характеристик матеріалів представлено висновки щодо їх властивостей та можливостей їхнього використання в елементній базі НВЧ.
1.jpg 2.jpg
Створено 30.09.2017 12:24