Пропустити команди стрічки
Перейти до основного вмісту

888888888888.jpg

Співпраця з компаніями телекомунікаційного профілю, операторами та провайдерами послуг допомагає забезпечити високий науковий рівень дипломних робіт студентів. Так, у 2005р. на конкурсі дипломних робіт магістрантів університету відмічено магістерську роботу студента Богуш В.Ю. (керівник – доц. Ладик О.І.), в 2006 р. – дипломну роботу студента Дяденко О. (керівник – проф. Глоба Л.С.), а в 2007 р. – роботу студента Курдечі В.В. ( керівник – проф. Глоба Л.С.).

 

Seminar_school.png

 

 

У серпні-вересні 2007 р. була проведена Міжнародна школа-семінар “Сучасні інформаційно-телекомунікаційні технології” за підтримки компаній Іntel, Microsoft та за участю Технічного університету м. Дрезден.

 
 
 
  
 
 
 
​                                                                                                                                                      

В 2007 році на загальноукраїнському конкурсі Міністерства освіти та науки України, який відбувся в ХНУРЕ, студентка 4-го курсу Кот Т. отримала грамоту за перше місце серед студентських наукових робіт (науковий керівник проф. Глоба).​

 

 

  

 

                                                                                                                                                      
 

                          (на фото призери олімпіади в ХНУРЕ в 2007 році)

 
В 2008 році на олімпіаді з конкурсу «Телекомунікації» (ХНУРЕ) команда кафедри ІТМ в складі студентів: Тихоненко Ю., Нижник Д., Єрмакова К., зайняла 1-е командне місце
​робота студента Ящука О. зайняла 3-є місце на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт в ХНУРЕ. 
Іменну стипендію мера отримали такі студенти: Єрмакова К.О., Ящук О.С., Тихоненко Ю.Ю. Іменну стипендію ВАТ "Укртелеком" отримали студенти: Полотняк І.С., Мельничук І.Є.

 

У червні 2008 року групу студентів та викладачів ІТС запросили в Дрезденський Технічний Університет (ТУД Німеччина) для проходження науково-освітнього практикуму на факультеті Інформатики, у рамках програми Подвійної Магістратури (ТУД – НТУУ «КПІ»). Наші студенти в повному обсязі виконали поставлені перед ними завдання, відвідали загальні лекції в університеті та виступили зі своїми науковими працями на семінарі разом із німецькими студентами. По результатам роботи студентам ІТС були вручені сертифікати про успішне закінчення науково-освітнього практикуму. Наш інститут на чолі з керівником проф. Глобою Л.С. представляли: доцент Алексєєв М.О., доцент Терновий М.Ю., аспірант Курдеча В.В., асистент Штогріна О.С., а також студенти: Згурський Б., Кот Т., Єрмакова К., Оленюк В., Харченко К., Андрієшина У., Рибіна К., Ящук О., Гудименко І., Білодід Б. та Трубіна С. Науково-освітній практикум тривав вісім днів, протягом яких студенти та викладачі змогли не тільки гідно проявити себе в університеті, але й відвідати пам’ятні місця як в самому Дрездені, так і в його околицях. У вихідні дні були організовані екскурсії до міста Майсен, мисливського маєтку Морицбург. 

 

 

<== Повернутись