Пропустити команди стрічки
Перейти до основного вмісту

УВАГА! 

З 2018 року ІТС проводить набір на навчання для здобуття ступеня бакалавра на перший курс (за індивідуальними програмами підготовки) осіб, які мають диплом молодшого спеціаліста. Строк навчання – 3 роки.

Інститут телекомунікаційних систем проводить набір на спецiалiзацiю IKT абiтурiєнтiв з дипломом молодшого спецiалiста.

 

 

Фахові   вступні   випробування   для   вступників   на   навчання   за індивідуальними   програмами   підготовки   бакалавра   на   базі   здобутого  освітньо-кваліфікаційного   рівня   «молодший   спеціаліст»   проводяться   за  програмами  ЗНО  2018  року  (можлива  участь  у  конкурсі  з  балами ЗНО 2016  та 2017 року) з математики та фізики. Система оцінок: 100-200-бальна  (мінімальна кількість – 100).

Якщо ти закінчив коледж чи технікум та одержав диплом молодшого спеціаліста, ти маєш право вступати на основі свого диплома до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» на перший курс, але навчатись за скороченою програмою 3 роки, замість 4. Ти будеш вступати на освітній рівень бакалавра – це перший рівень вищої освіти.

Якщо обрана тобою спеціальність у «КПІ ім. І. Сікорського» входить до Додатоку 4 до Умов прийому до вищих навчальних закладів в 2017 році, ти маєш право скласти вступні випробування з предметів, потрібних для вступу, або перезарахувати оцінки, одержані на Зовнішньому незалежному оцінюванні, якщо ти його складав, й претендувати на місця за державним замовленням, якщо вони надаються за цією спеціальністю.

Якщо обрана тобою спеціальність не входить до Додатоку 4 до Умов прийому до вищих навчальних закладів в 2017 році ти маєш право обрати споріднену для тебе спеціальність (тобто така спеціальність, яка продовжує вже одержану тобою підготовку) й претендувати навчатись за державним замовленням, у разі, якщо місця на обрану спеціальність надаються, або якщо ти змінюєш спеціальність чи спорідненої спеціальності в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» немає, тоді ти можеш претендувати тільки на навчання за кошти фізичних та юридичних осіб (контракт).

Пам’ятай – якщо ти будеш складати екзамени у Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», тобі потрібно подати документи з 12 липня по 24 липня включно! Екзамени розпочнуться з 25 липня. Не впусти можливість!

Інформація взята с сайту pk.kpi.ua​


 

vstup2.png