Завідуюча кафедрою.

В 1996 році здобула ступень доктора технічних наук,  у 200​1 ро​ці здобула вчене звання професора.

Сертифікат про акредитацію

Серія НД-IV №112361, номер регістрації №1858-Л від 30.06.2005, дійсний до 01.07.2015

Кафедра ІТМ здійснює підготовку фахівців напрямку «Телекомунікації» за спеціальністю “Інформаційні мережі зв’язку”:
  • Бакалаврів, які отримують базову вищу освіту з кваліфікацією “Бакалавр з телекомунікацій” (термін навчання 3 роки 10 місяців);
  • Спеціалістів з кваліфікацією «Інженер з електрозв’язку» (термін навчання 1 рік 6 місяців);
  • Магістрів з кваліфікацією “Магістр з телекомунікацій” (термін навчання 1 рік 10 місяців) за денною та заочною формами навчання.

Сфера діяльності:

• Internet базовані системи надання послуг;
  • Корпоративні інформаційно-телекомунікаційні системи;
  • Програмне забезпечення телекомунікаційних систем.

Шановні абітурієнти!

Вам пропонується інформація про спеціальність “Інформаційні мережі зв’язку” (ІМЗ) кафедри «Інформаційно телекомунікаційних мереж» (ІТМ).

Єдина магістерська програма Технічного Університету м. Дрездена та Національного Технічного Університету України «Київський Політехнічний Інститут».