Пропустити команди стрічки
Перейти до основного вмісту
ВІТАЄМО студентку 5 курсу ІТС Гвоздецьку Наталію з перемогою у конкурсі серед студентів українських вишів у рамках програми "Насіння для майбутнього" від Компанії Huawei

Компанія Huawei вже другий рік поспіль влаштовує конкурс серед студентів українських вишів у рамках програми "Насіння для майбутнього".
Участь у конкурсі можуть взяти студенти, що вивчають телекомунікації, мають високу академічну успішність та рівень володіння англійською мовою. Цьогоріч кількість вищих навчальних закладів у відбірковому турі становила 38.
Переможцями конкурсу стали 10 студентів від 9 вузів України. Серед переможців і студентка 5 курсу ІТС Гвоздецька Наталія.
Десять найкращих студентів із України відвідають Китай (Пекін та Шеньчжень) для ознайомлення із телекомунікаційними технологіями майбутнього.
Нагадаємо, що минулого року переможницею конкурсу від ІТС стала Гордєєва Дар’я. Вона відвідала Китай та достойно представила наш Інститут за кордоном.
Сподіваємося, що цьогоріч переможці конкурсу повернуться додому із новими враженнями та натхненням, щоб будувати цифрове майбутнє в Україні!

Створено 20.10.2017 14:04
Коментарі
Немає коментарів. Станьте першим, хто напише коментар!

Ми про Вас знаємо мало! Увійдіть або впишіть своє ім'я:
Чому рівний cos(90°)?
Ctrl+Enter - відправити, Enter - новий рядок