Договір про навчання для вступників

Submitted byGleb Avdeyenko onпн, 05/09/2022 - 00:38
Договір на навчання

? У 2020 році змінами до Закону України «Про вищу освіту» запроваджено договір між здобувачем вищої освіти та Університетом. Це НЕ те саме, що контракт на навчання. Це Договір про надання освітніх послуг або Договір про навчання для всіх вступників (і бюджет, і контракт). Цей договір – обов'язкова умова для навчання відповідно до ч. 16 ст. 44 Закону України «Про вищу освіту».

? Обов'язково ознайомтесь з Договором про надання освітніх послуг до подачі оригіналів 29.08. Зробити це ви можете тут.

? Як і коли підписувати Договір на навчання?
   •  Договір підписується вступником при подачі оригіналів документів після оголошення остаточних рейтингових списків вступників із зазначенням рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення 29.08.2022.
   •  Якщо вам ще немає 18 років на момент подачі оригіналів документів – договір також підписує законний представник (один з батьків або особа, яка їх замінює).
   •  У випадку електронної подачі оригіналів з КЕП – договір потрібно буде роздрукувати, заповнити усі необхідні поля та надіслати поштою протягом 3 місяців з дати початку занять, попередньо подавши електронну версію, підписану КЕП.
   •  Правильний електронний варіант Договору ви отримаєте від того факультету або навчально-наукового інституту, до якого подаєте оригінали, після надсилання основного пакету необхідних документів. Якщо ви підписуєте договір КЕП та вам немає 18 років, накладається два електронних підписи на один документ послідовно – спочатку ваш, потім вашого законного представника.

? УВАГА! Студенти, які не нададуть заповнену та підписану паперову версію Договору про навчання протягом 3 місяців з початку занять, будуть відраховані з університету!