Пропустити команди стрічки
Перейти до основного вмісту
TU Dresden
​Дрезденський технічний університет (Technische Universität Dresden, скор. TUD) — один з найбільших вищих навчальних закладів Дрездена і Саксонії. За кількістю студентів Дрезденський технічний університет посідає перше місце серед технічних університетів Німеччини.

Для тих, хто обирає Дрезденський технічний університет, створюються чудові умови для навчання, роботи і проживання.

У Дрезденському технічному університеті навчаються і працюють представники із 120 країн світу. Приблизно 1100 молодих іноземців щорічно обирають цей навчальний заклад. У Дрезденському технічному університеті налічується 35000 студентів, 10% з яких ― іноземці. Дрезденський технічний університет – найбільший у Саксонії і вважається одним із найстаріших та найпочесніших німецьких університетів. У конкурсі на найкращий університет Німеччини цей вищий навчальний заклад здобув титул одного з найкращих дослідницьких університетів. Крім того, Дрезденський технічний університет отримав дозвіл на створення власного дослідницького центру, а також школи з академічним ступенем. Для втілення цієї мети цьому закладу було надано фінансову допомогу в мільйонному розмірі! Своїми успіхами Дрезденський технічний університет завдячує насамперед добре налагодженій дослідницькій стратегії. Дослідження, які тут проводяться, відзначаються високим рівнем і міждисциплінарністю, а також мають інтернаціональний характер. Для них характерне поєднання базових і прикладних досліджень, особлива увага приділяється певним дослідницьким задачам. Таким чином, головною метою своїх досліджень Дрезденський технічний університет уже заздалегідь обрав так звані специфічні напрямки досдіджень.

Нові дослідження є одночасно основою для кращого навчання в університеті в майбутньому. Хоча Дрезденський університет відомий насамперед завдяки своїй давній традиції досліджень в області технічних наук, насьогодні він є університетом із широким спектром різних дисциплін, серед яких слід назвати природничі, соціальні та гуманітарні науки. На 14-ти факультетах запропоновано близько 100 різноманітних спеціальностей. Після закінчення Дрезденського технічного університету можна одержати звання бакалавра або мастера. Студенти Дрезденського технічного університету навчаються у сучасно обладнаних лекційних залах і семінарських аудиторіях, проводять досліди у нових лабораторіях, відвідують спортивні секції, студентські клуби та їдальні. У бібліотеках створені сприятливі умови для навчання. Вище названі аспекти пояснюють результати проведенного в межах ФРН дослідження: студенти Дрезденського технічного університету задоволені своїм навчанням у більшій мірі, ніж студенти інших вузів. Завдяки такому досконалому рівню освіти випускники цього університету мають найкращі перспективи на ринку праці в Німеччині та за кордоном.

У Дрезденському технічному університеті налагоджені численні контакти із дослідницькими установами та економічними партнерами за межами університету. Ці зв’язки дуже корисні для студентів. Студенти та молоде покоління майбутніх науковців заздалегідь залучені у великі дослідницькі проекти, над якими працює Дрезденський технічний університет у співробітництві із такими партнерами, як: три Дрезденських Макс-Планк інститути (Max-Planck-Institute), Фраунхофер-інститути (Fraunhofer-Institute), AMD, Водафон (Vodafone), Сіменс (Siemens) та ін.

Дрезден – одне із найкращих міст у Німеччині. Це місто пропонує багато можливостей для відпочинку: музеї, театри, оперети, кіно, музичні фестивалі, спортивні секції, пивні, студентські клуби, доріжки для туристичних походів та їзди на велосипеді та ін. Воно відоме завдяки своєму низькому прожитковому мінімуму, а також завдяки високому життєвому рівню, якому сприяє високий ступінь розвитку культури і мистецтва, а також чудові ландшафти поблизу Ельби. У студентському комбінаті побутового обслуговування, а також на ринку житла студенти знаходять недорогі житлові площі у гутожитку, квартири та кімнати. Кошти за користування транспортними засобами уже включені у ціну студентського семестрового білета.

Ті, хто обирають саме Дрезденський технічний університет для навчання, уже напередодні навчального процесу одержують підтримку з боку університету. Спеціальні мовні курси готують студентів до успішного навчання у Дрездені. Крім того, протягом усього першого семестру тутори пропонують іноземним студентам різних факультетів свою допомогу в навчальному процесі. Das Career Network Дрезденського технічного університету надає консультації з питань кар’єри чи пошуку роботи.​
Вкладення588_TU_Dresden_HSZ_Nachts.jpg
Створено 16.08.2013 16:16
Змінено 03.09.2013 09:39
Коментарі
Немає коментарів. Станьте першим, хто напише коментар!

Ми про Вас знаємо мало! Увійдіть або впишіть своє ім'я:
Скільки буде 20*11
Ctrl+Enter - відправити, Enter - новий рядок