Пропустити команди стрічки
Перейти до основного вмісту
Навчання

​Навчання по програмі проводиться на контрактній основі: за власний рахунок студентів або за рахунок отриманих ними стипендій. В залежності від успішності та активності у навчанні та науковій роботі, студенти мають можливість отримання стипендій як фінансової підтримки для участі у програмі. Кількість стипендій обмежена.

Орієнтовний період навчання - 2 роки. Перший рік студенти навчаються в НТУУ "КПІ", другий рік - в ТУД. Студент має два наукових керівника: від НТУУ "КПІ" та ТУД. Магістерські роботи захищаються в НТУУ "КПІ" та ТУД.

У кожному з університетів-партнерів студенти проходять навчання відповідно до місцевого навчального та екзаменаційного регулювання. Під час навчання в ТУД студент продовжує навчання за Індивідуальним графіком в НТУУ "КПІ" (3-4 семестр).

За період навчання в ТУД студент повинен отримати всього 120 кредитів - по 30 кредитів на семестр. Навчання складається з обов'язкових предметів (30 кредитів), обраних курсів (48 кредитів), практики (12 кредитів) та написання і захисту магістерської роботи (30 кредитів). Кредити за частину обраних курсів і практику можуть бути перезараховані з навчального процесу в НТУУ "КПІ". Докладніше про список предметів в ТУД

Студенти самостійно відповідальні за одержання страхування і повинні її представити під час зарахування до університету-партнеру. Спільна комісія встановлює правила, пов'язані з фінансуванням студентів, що беруть участь у програмі. Ці правила будуть прийматися відповідно до місцевих законодавчих обмежень кожного університету-партнеру.Створено 18.02.2013 17:05
Змінено 06.09.2013 02:53
Коментарі
Немає коментарів. Станьте першим, хто напише коментар!

Ми про Вас знаємо мало! Увійдіть або впишіть своє ім'я:
Скільки буде 7+15
Ctrl+Enter - відправити, Enter - новий рядок