Skip Ribbon Commands
Skip to main content
Home
 

 ІТС - Інститут телекомунікаційних систем

 
ІТС - телекомунікації та радіотехніка


​​​


З 12 по 15 вересня 2016 року в НТУУ «КПІ імені Ігоря Сікорського» відбулась 26 Міжнародна конференція з інформаційно-телекомунікаційних технологій та радіоелектроніки (УкрМіКо’2016/UkrMiCo’2016).

Організатори конференції - Міністерство освіти і науки України, Національна Академія наук України, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», IEEE Ukraine ComSoc Chapter, IEEE Ukraine (Kharkiv) Joint Chapter, щиро вдячні всім учасникам УкрМіКо’2016.

 

           Фотоогляд>>>                                       Рішення конференції>>>​
 
Інститут телекомунікаційних сис​тем проводить підготовку фахівців за трьома рівнями вищої освіти:

  • перший (бакалаврський); 
  • другий (магістерський);
  • третій (освітньо-науковий). 

     Підготовка фахівців здійснюється за спеціальністю 172 Телекомунікації та радіотехніка.

     В інституті функціонують три кафедри кафедри, які готують випускників за чотирма спеціалізаціями. ​ 


Кафедра Телекомунікацій​:
 

 
​   Відео про ІТС:
             
 

 Останні новини

 
  
  
  

​     В період з 5 по 11 вересня 2016 р. в м. Одеса проходила 8-а Міжнародна конференція ULTRAWIDEBAND AND ULTRASHORT IMPULSE SIGNALS.

Диплом студента ІТС


Далі...​     

  

​     21 вересня в НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського» відбулася конференція «Поширення в Україні технологій, знань та інновацій, які базуються на використанні системи EGNSS» – заключна конференція за проектом «UKRAINE». На ній було підбито підсумки роботи консорціуму проекту, в який входили дев’ять організацій з шести європейських країн.

    Проект «UKRAINE» (Ukraine Replication, Awareness and Innovation based on EGNSS) виконувався в межах Рамкової програми Європейського Союзу з досліджень та інновацій «Horizon 2020». Його задачами були​ 


Далі... ​    

  

​        27 вересня 2016 року відбулось засідання Вченої ради ІТС, на якому одним з ключових питань було підведення підсумків навчання та роботи студентів ІТС, направлених на підтримку високого іміджу ІТС як в НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського» так і в Україні в цілому.

Кращими на Всеукраїнських олімпіадах і конкурсах студентських наукових робіт себе показали наступні студенті:


Студенти ІТС

Далі...   ​    

  

​       29 вересня 2016 р. відбулась зустріч представників ПАТ «Укртелеком» зі студентами 6 курсу ІТС, які ознайомили студентів з освітнім проектом «Кращі – з Укртелекомом».

Телекомунікації та радіотехніка Телекомунікації

      

      Далі​...       

  

​    

День-першокурсника-кпи-итс
​      31 серпня 2016 року в Інституті телекомунікаційних систем НТУУ «КПІ», після проведення загальноуніверситетських заходів, присвячених Дню першокурсника, відбулась зустріч студентів-першокурсників ІТС з керівництвом інституту, викладачами кафедр та гостями, які були запрошені від ​компаній-роботодавців, що тісно співпрацюють з інститутом.


                                         Детальніше ...​
 

  

НТУУ «КПІ» ім. Ігоря Сікорського та науковий парк «Київська політехніка» 14 вересня підписали меморандум про співпрацю з одним із світових лідерів у сфері інформаційно-комунікаційних технологій – компанією Huawei.

Слід відмітити, що нині компанія «Хуавей Україна» забезпечує роботою 650 людей. 30 її співробітників є випускниками КПІ. І що особливо приємно відмітити, що майже третина з них є випускниками Інституту телекомунікаційних систем. Ми пишаємося своїми випускниками!

 
 
RSSimages.jpgvkontakte.pngfacebook_icon.pngsendmessage.jpg 
 
 

 Корисні посилання

 
 

 Партнери