Пропустити команди стрічки
Перейти до основного вмісту

КЕРІВНИК НАВЧАЛЬНО-НАУКОВОГО ЦЕНТРУ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ У
СФЕРІ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙ ТА ІНФОРМАЦІЙНИХ СИСТЕМ ІНСТИТУТУ
ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНИХ СИСТЕМ НАЦІОНАЛЬНОГО ТЕХНІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ
УКРАЇНИ “КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ”

ДОКТОР ТЕХНІЧНИХ НАУК, ПРОФЕСОР,
РОМАНОВ ОЛЕКСАНДР ІВАНОВИЧ

Романов О.І. є професором кафедри телекомунікацій Інституту телекомунікаційних систем НТУУ «КПІ» і очолює навчально-науковий центр підвищення кваліфікації у сфері телекомунікацій та інформаційних систем (центр ТІС).

Центр ТІС є правонаступником навчально-наукового центру післядипломної телекомунікаційної освіти, якій був створений на базі кафедри телекомунікаційних систем ІТС НТУУ «КПІ», як структурний підрозділ Навчально-методичного комплексу «Інститут післядипломної освіти» у 2011 р.

За час свого існування можливості та напрямки роботи Центру ТІС значно змінилися і виросли. Якщо в перші роки існування навчання давало можливість отримати глибокі теоретичні знання в галузі телекомунікацій, то сьогодні акцент робиться на отримання практичних навичок з налаштування телекомунікаційного обладнання.

Для того, щоб в лабораторіях центру з'явилася можливість працювати на реальному обладнанні, велика робота була проведена керівництвом Інститутутелекомунікаційних систем, представниками співпрацюючих з намикомпаній, студентами та фахівцями в галузі експлуатації мереж передачі даних.

Серед телекомунікаційних компаній, хотілося б виділити ТОВ "АСТЕЛІТ" і IBM в Україні. ТОВ "АСТЕЛІТ" подарувало 14 маршрутизаторів Cisco,а компанія IBM в Україні - 15 ноутбуків. Після ремонту, сервісного обслуговування та налаштування обладнання в стінах Інституту з'явилася можливість організації 12 робочих місць для навчання.

Серед фахівців, хотілося б відзначити вкладв розвиток лабораторної бази центру, який зробив Компанієць Антон Володимирович. Його по праву можна вважати засновником першої лабораторії. Він подарував перші 6 маршрутизаторів, знявши їх зі своєю мережі передавання даних. Допоміг створити робочі макети базової транспортної мережі, підняти технологію VoIP та інші сервіси. Розвиток лабораторної бази Центру ТІС ведеться постійно. Для цього необхідне обладнання. Якщо хтось має можливість допомогти - скажімо велике спасибі. Хочу зазначити, що обладнання може бути новітнє, застаріле і навіть несправне. Несправне обладнання ми намагаємося відремонтувати. А те що не підлягає ремонту - ми розбираємо і даємо можливість студентам ознайомитися з окремими елементами. Крім того, часто у подарованого нам обладнання відсутні шнури живлення, інтерфейси, сполучні кабелі. Тому ми із задоволенням приймемо все, включаючи просто виту пару, конектори та інш.

 

 Координатори навчання:

 

РОМАНОВ ОЛЕКСАНДР ІВАНОВИЧ, доктор технічних наук, професор.

Адреса:

03056, Київ, пров. Індустріальний, 2 к. 312-2.

Телефон:

(067) 113-32-07

e-mail:

Romanov@its.kpi.ua, a_i_romanov@mail.ru

 

Грицаюк Олеся Валентинівна

Адреса:

03056, Київ, пров. Індустріальний, 2, корпус 30, кімната 204.

Тел./факс:

(044) 236-95-04

e-mail:

gricayuk26@mail.ru

 

Умови вступу:

Для участі у навчанні необхідно:
- заповнити заявку;
- укласти договір;
- оплатити навчання згідно з рахунком.