Можливо, ваш переглядач не підтримує формату цього зображення. ІНСТИТУТ  ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНИХ СИСТЕММожливо, ваш переглядач не підтримує формату цього зображення.

Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут»

ІV рівень акредитації 
 

    Інститут  телекомунікаційних систем готує бакалаврів, спеціалістів, магістрів. Термін навчання для одержання ступеня бакалавра - 3 роки 10 місяців. Для отримання ступеня спеціаліста або магістра навчання може бути продовжено шляхом складання вступних випробувань.

    Навчання  відбувається за двома формами: денною з безкоштовним навчанням і на контрактній основі та заочній на контрактній основі.

    Підготовка  бакалаврів здійснюється за напрямом ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЇ.

    Зарахування на перший курс відбувається за резульатом конкурсного  відбору за сертифікатами  з математики, фізики, української мови та літератури. За новими правилами вступу 2011 р. слухачам підготовчих курсів додаються 20 балів до суми балів за сертифікатами. Підготовка спеціалістів та магістрів здійснюється за трьома спеціальностями:

    Програма  магістерської підготовки передбачає вивчення наукових, технічних, економічних та юридичних аспектів, що дає випускникам глибоку інтегровану підготовку в сферах телекомунікацій і суттєво підвищує їх конкурентоздатність на ринку праці.

    Всі студенти можуть пройти стажування або навчання за кордоном за єдиною програмою НТУУ „КПІ” та Технічного університету м. Дрезден (ТУД). Після закінчення студенти ІТС отримують ступінь ТУД „Master of Sсience” і ступінь магістра НТУУ „КПІ” та два дипломи магістра – український та європейський.

    Працевлаштування  випускників (100%!) відбувається на підприємствах і установах державної і недержавної форм власності: «Київстар», «МТС», «Укртелеком», «Укркосмос», «УкрСат», «БАНКОМЗВ’ЯЗОК», «Golden Telecom», ЗАТ «Воля Кабель», компанія „HUAWEY TECHNOLOGIES” (Китай) та інш. Запити роботодавців на випускників ІТС перевищують пропозицію.

    Інститут  здійснює додатковий набір студентів на 2-й - 4-й курси заочної форми навчання на всі спеціальності. Документи подавати до деканату ІТС (корп. 30, кім. 314).

    День  відкритих дверей 30.03.11, 27.04.11 та 14.05.11 в корп. 30, ауд. 402 з 14:00 до 16:00.

       Наша  адреса: м. Київ, проспект Перемоги, 37, НТУУ „КПІ”, Інститут телекомунікаційних систем, корп. 30 (провулок Індустріальний, 2), кім 312, 314.

       Їхати трамваєм 1, 3 або від ст. метро «Шулявка» трол. 21, 22, 27, авт. 17 до зупинки «Індустріальна». 

       Довідки за тел.: 236-40-14, 454- 98-50; факс: 406-81-96.

       Додаткова інформація на сайті ІТС: http://its.kpi.ua