Пропустити команди стрічки
Перейти до основного вмісту
 

 ВСТУП НА 1 КУРС (ЗА ДИПЛОМОМ МОЛОДШОГО СПЕЦІАЛІСТА)

 

УВАГА! 

З 2017 року ІТС проводить набір на навчання для здобуття ступеня бакалавра на перший курс (за індивідуальними програмами підготовки) осіб, які мають диплом молодшого спеціаліста. Строк навчання – 3 роки.

Інститут телекомунікаційних систем проводить набір на спеціальність 172 Телекомунікації та радіотехніка за спеціалізаціями:

Фахові   вступні   випробування   для   вступників   на   навчання   за індивідуальними   програмами   підготовки   бакалавра   на   базі   здобутого  освітньо-кваліфікаційного   рівня   «молодший   спеціаліст»   проводяться   за  програмами  ЗНО  2018  року  (можлива  участь  у  конкурсі  з  балами ЗНО 2016  та 2017 року) з математики та фізики. Система оцінок: 100-200-бальна  (мінімальна кількість – 100).

Оскільки спеціальність 172 «Телекомунікації та радіотехніка» входить до Додатку 4 до Умов прийому до вищих навчальних закладів в 2017 році, абітурієнт має право скласти вступні випробування з математики та фізики або перезарахувати оцінки з математики та фізики, одержані на Зовнішньому незалежному оцінюванні в 2016 або 2017 році й претендувати на місця за державним замовленням.


Інформація взята с сайту pk.kpi.ua​