Skip Ribbon Commands
ВРУЧЕННЯ ДИПЛОМІВ ВИПУСКНИКАМ-МАГІСТРАМ ІНСТИТУТУ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНИХ СИСТЕМ

11 січня 2019 року в Інституті телекомунікаційних систем КПІ ім. Ігоря Сікорського відбулось урочисте вручення дипломів про закінчення університету студентам-випускникам, які успішно опанували програми підготовки та отримали освітній ступінь “магістра”. Урочисте зібрання проходило в залі Вченої ради КПІ ім. Ігоря Сікорського.

masters2018.jpg

За своє майже 17-річне існування Інститут телекомунікаційних систем підготував та випустив більше шестисот фахівців в сфері телекомунікацій. І цей випуск додав до широкого кола професіоналів-телекомунікаційників 50 висококваліфікованих фахівців, троє з яких – Баря Андрій Дмитрович, Брицун Андрій Васильович, Журавель Анастасія Сергіївна – отримали дипломи з відзнакою.

masters2018_1.jpg

Випускників та гостей свята привітали та виказали слова побажання науковий керівник ІТС, проректор з наукової роботи, академік НАН України, доктор технічних наук, професор Ільченко М.Ю., заступник директора ІТС з навчально-виховної роботи Якорнов Є.А. а також представники студентів та їх батьків.

masters2018_2.jpg

Щиро вітаємо випускників з отриманням дипломів про вищу освіту та бажаємо їм подальших успіхів в їх професійній та трудовій діяльності!

masters2018_3.jpg

Створено 14.01.2019 22:05