Skip Ribbon Commands
Skip to main content
ДЕНЬ ПЕРШОКУРСНИКА В ІНСТИТУТІ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНИХ СИСТЕМ КПІ ім. ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО

ДЕНЬ ПЕРШОКУРСНИКА В

ІНСТИТУТІ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНИХ СИСТЕМ

КПІ ім. ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО

 

31 серпня 2018 року в Інституті телекомунікаційних систем КПІ ім. Ігоря Сікорського, після проведення загальноуніверситетських заходів, присвячених Дню першокурсника, відбулась зустріч студентів-першокурсників ІТС з керівництвом інституту, викладачами кафедр та гостями, які були запрошені від компаній-роботодавців, що тісно співпрацюють з інститутом.

1.jpg 
 
 

Науковим керівником інституту, академіком НАН України, д.т.н., професором Ільченком М.Ю. першокурсникам було надано коротку але змістовну інформацію про ІТС та його основні досягнення за 25 років свого існування, а також представлений керівний склад та науково-педагогічні працівники інституту.

2.jpg


Зі словами привітання та побажання успіхів в навчанні, творчих і наукових досягнень, перед студентами виступив Володимир Ринк – представник компанії NOKIA Україна, яка протягом багатьох років плідно співпрацює з інститутом.

Також свої слова привітання виказали представники науково-педагогічних працівників інституту, студентського самоврядування та випускник інституту 2006 року – Антін Сальніков.

   

 

Колектив ІТС щиро бажає студентам-першокурсникам високих досягнень у подальшому навчанні та успіхів на обраному шляху!

 ​

Створено 04.09.2018 14:19
Змінено 04.09.2018 14:20
Коментарі
Немає коментарів. Станьте першим, хто напише коментар!

Ми про Вас знаємо мало! Увійдіть або впишіть своє ім'я:
Скільки букв в українській абетці?
Ctrl+Enter - відправити, Enter - новий рядок