Відкрито конкурсний набір за програмою ERASMUS+

Шановні колеги!

Звертаємо Вашу увагу, що наразі відкрито конкурсний набір за програмою
ERASMUS+ до наступних університетів:

1). Близькосхідний Технічний Університет (Туреччина) - для студентів та аспірантів всіх факультетів КПІ ім. Ігоря Сікорського за представленими спеціальностями Кінцевий термін подачі документів - 15 грудня 2017 року!

2). Технічний Університет Дрездена (Німеччина) - для студентів та аспірантів ФЕЛ та ІТС, а також викладачів ІТС (for teaching) Кінцевий термін подачі документів - 15 грудня 2017 року!

3). Університет Кордоби (Іспанія) - для студентів та аспірантів (напрями
- Environment, Chemistry, Physics, Information and communication technologies, Engineering, manufacturing) Кінцевий термін подачі документів - 15 грудня 2017 року!

Більш детальну інформацію щодо умов та термінів конкурсу ви можете знайти на сайті відділу академічної мобільності студентів КПІ ім. Ігоря Сікорського за посиланнями:

Створено 09.12.2017 11:07
Змінено 09.12.2017 11:08